2737
2739
عنوان

خداییش چرا من انقدر بدشانسم😭

193 بازدید | 12 پست

امشب مهمون دارم،دیروز فقط خریدامو کردم،گفتم امروز تا ظهر خونه رو تمیز میکنم و دیگه تا عصر کاری ندارم

به قیمت سفید شدن موهایم تمام شد،،،ولی آموختم که ناله ام سکوت باشد،گریه ام لبخند و تنها همدمم ،خداااا،،
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

پمپ کار نمی‌کرد آب نداشتیم،نیم ساعت برق اومده حالا آاب قطع شده😭

به قیمت سفید شدن موهایم تمام شد،،،ولی آموختم که ناله ام سکوت باشد،گریه ام لبخند و تنها همدمم ،خداااا،،

خدایا لباسشویی پر لباسه،برنج خیس ندادم،دوش باید بگیرم😢

خی چیشد اینکه خوبه تنها نیستین ما تنهاییم حوصله نداشتم حتی صبحانه هم اماده نکردم یکم نون پنیر ...

یعنی چی تنها نیستم،آب قطعه شب مهمون دارم اگه نیاد چی؟آبروم میره

خی چیشد اینکه خوبه تنها نیستین ما تنهاییم حوصله نداشتم حتی صبحانه هم اماده نکردم یکم نون پنیر ...

من و مادرشوهرم ذعوت کرده 

دعوت نمی‌کرد میرفتم خونه مادرم 

بازم نمیشد با بچه هام خوشم من

قربون مرامت یه صلوات مهمونم کن شاید خدا به مدد دل پاکت کمکم کرد
2738
وای عزیزم خدا کنه آبتون وصل شه زودتر کاراتو کنی

کم کم دارم استرس میگیرم،سرویس م کثیفه خدایا هیچ وقت اینطوری نمیشد

کم کم دارم استرس میگیرم،سرویس م کثیفه خدایا هیچ وقت اینطوری نمیشد

من جات بودم دور ازجونت سکته رو میزدم همین الان 

غصه نخور درست میشه راستی مهمونات کی ان؟؟؟؟

آقایون لطفا درخواست دوستی ندید...
من جات بودم دور ازجونت سکته رو میزدم همین الان  غصه نخور درست میشه راستی مهمونات کی ان؟؟؟؟

۴ نفر مامانم اینا،۳ نفرم خواهرم اینا،خودمونم ۵ نفریم،یه دبه آب ذخیره دارم نمیتونم دست بزنم