2752
2734
عنوان

یاد دادن به پسر یک ساله

228 بازدید | 9 پست

پسرم یک سالشه 

اونقد جنب و جوش داره که هر چی بهش میگم گوش نمیکنه 

راهکاری چیزی بلدین که من بتونم بهش چیزایی یاد بدم 

زبونم زیاد نمیگه

دست دست میکنه و دست میده با اسباب بازیاشم خوب بازی میکنه  اکثرا دوست داره با بچه ها بازی کنه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

پسرمنم همینه انقدر جنب و جوش و تحرک داره شبا دیگه نا نداره خسته میشه موقع خواب دستمو میاره سمت پشتش که یعنی ماساژم بده میگم بچه خب کمتر بدو بدو کن 😂😂😂😂😂😂

❤خـدای‌قشنگم گشایشی ایجاد کن برای دلهایی که با بغض صدایت میکنند🌱
پسرمنم همینه انقدر جنب و جوش و تحرک داره شبا دیگه نا نداره خسته میشه موقع خواب دستمو میاره سمت پشتش ...

پسر شما خوب توجه میکنه؟ من میخوام مثلا بهش یه کلمه یاد بدم اصلا توجه نمیکنه فقط به فکر بازی و جنب و جوشه

پسر شما خوب توجه میکنه؟ من میخوام مثلا بهش یه کلمه یاد بدم اصلا توجه نمیکنه فقط به فکر بازی و جنب و ...

نه به همه چی که بگم همه چیو میدونه و بلده نه مثلا میگم بریم حموم میدونه میره حولشو برمیداره یا دستشویی تو بازی عاشق توپ بازیه تقلید صداش خوبه هرکاری کنیم ادامونو در میاره مثلا حلقه هوشو میچیه نه مرتب درهم میچینه 

❤خـدای‌قشنگم گشایشی ایجاد کن برای دلهایی که با بغض صدایت میکنند🌱

وای اسی بچه ۱ساله چی باید بگه 

نوه من ۱سال و ۴ماهشه یه نه میگفت اونم چند روزه نمیگه😍😍😍😍😍قلبونش برم من 

چیکا بچه داری اذیتش نکن

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

ببین گلم

لازم نیست جلوت بشونیش و بگی آب بابا بادام یاد گرفتییی؟

نه!

باهاش بازی کن خودت! عروسک بازی. همینکه با بچه ها بازی میکنه عالیه. ببرش پارک بیرون کلیی بازی کنه

اسمم تندره.16 ساله.( سن فقط یک عدده🚬😄) تندر زنه یا مرد؟ فقط میدونم اینقدری تستوسترون داره که هیچکدوم نباشه🥶🗿فقط گریه کن قلبم💔 نذار آتیش بگیرم:)...سَمِعَ الله لِمَن حَمِدَه🍭 محصل هستم و هنوز فارغ التحصیل نشدم🥴🌺 اگر بتونم کمکت میکنم دوست قشنگم🦋         از کجا معلوم شاید جنسیت واقعی م اونی نباشه که داخل بیوم زدم😉😉 پس اگه یوقت به سوالی جواب دادم، دلیل بر جنسیتم نیست🥺 درخواست دوستی، لایک، ریپلای بزنید، خوشحال هم میشم( یچیزی بگم خالی نباشه)                      

باهاش زیاد حرف بزنید، اینکه بهش بگی بگو توپ بی فایده است، هر بار آب میدی دستش بگو آب، با وسایل بازی میکنه بده دستش اسمش را بگو، توپ ، ماشین، غذا ميخوره باهاش حرف بزن، کلمات را تکرار کن،