2733
2734

دارم با بغض مینویسم خیلی حالم بده خستم کرده مزاحم همیشگی تازه میگه یلدا ام میاد خونه ما!!! همه میرن خونه پدر مادراشون من باید مادرشوهر بیاد خونم؟!!! اخه تاوان کدوم گناه این مادرشوهر؟ خوشبحال جاریام خونه خریدن ازین ساختمون رفتن…. 

من دو ساله عروسی کردم با مادرشوهرم و جاریم توی یه ساختمون بودیم هرروز میومد خونه ما و خونه جاریم تحمل میکردم ولی الان جاریم رفته ازینجا هیچکدوم از بچه هاشم تحویلش نمیگیرن ، روزی دو سه بار میاد خونم … شوهرم باشه یا نباشه براش مهم نیس میاد دو سه ساعت میشینه الکی بهش گفتم با لپ تاپ کار میکنم که نیاد بازم میاد … تروخدا بگید چکارش کنم خستم کرده 

خدایا خودت شاهدی به سختی به شوهرم رسیدم خودت برام نگهش دار 🤍

دیونه ای چیزی هستی 😡

دختر خوب نفرین برمیگرده ب خود آدم فدات شم دعا کن شرش از سرت کم شه 

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

من الان توی اون مرحلم 😐چهارسال خونشون زجر کشیدم .الان لگنش شکسته .ماهم خونه ی خودمونیم ماهی یه بار میرم سرش میزنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا فرشته ی کوچیک دلم رو به سلامت برسون بغلم.الهی آمین  
دیونه ای چیزی هستی 😡 دختر خوب نفرین برمیگرده ب خود آدم فدات شم دعا کن شرش از سرت کم شه 

راه نداره شرش کم شه دو ساله زندگیم رو هواست حریم شخصی نداریم صبح ک بیدار میشه میاد خونه ما تا غروب ک میخواد شام بزاره میخوام برم بیرون میگه منم ببر تنهام میخوام هرکاری کنم میشینه نگاه میکنه بخدا دیگه بریدم فقط خدا باید کمکم کنه

نمیتونی از شوهر ت کمک بگیری برای حل موضوع؟؟ ولی دعا نکن فلج شه کار خودت ده برابر میشه 😂

حاضرم هرروز برم مای بیبی کنمش ولی با خیال راحت تو خونم بشینم نخوام برا این در باز کنم 

راه نداره شرش کم شه دو ساله زندگیم رو هواست حریم شخصی نداریم صبح ک بیدار میشه میاد خونه ما تا غروب ک ...

خدا عاقلش کنه الاهی

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
من الان توی اون مرحلم 😐چهارسال خونشون زجر کشیدم .الان لگنش شکسته .ماهم خونه ی خودمونیم ماهی یه بار ...

دست راستت رو سر من 

نگو اینجوری اون بنده خدا حتماجایی نداره

والا بخدا مامان من فقط منو داره هیچ بچه ای نداره شوهرش ام مرده همیشه تنهاست…. مزاحم زندگی کسی نیست

والا بخدا مامان من فقط منو داره هیچ بچه ای نداره شوهرش ام مرده همیشه تنهاست…. مزاحم زندگی کسی نیست

میدونم عزیزم آدم خسته میشه منم شرایط شمارو تاحدودی دارم کاش مادرتم دعوت کنی واسه شب یلدا ومادرشوهرتم بیاد دور هم باشین 

میدونم عزیزم آدم خسته میشه منم شرایط شمارو تاحدودی دارم کاش مادرتم دعوت کنی واسه شب یلدا ومادرشوهرتم ...

دو روز پیش تولد شوهرم بود مادرشوهر ، پدرشوهر، برادرشوهر، همشون خونه ما بودن باز دوباره نمیتونم مهمونی بدم… نه جونشو دارم نه پولشو داریم