2752
2734

من دو ساله عروسی کردم با مادرشوهرم و جاریم توی یه ساختمون بودیم هرروز میومد خونه ما و خونه جاریم تحمل میکردم ولی الان جاریم رفته ازینجا هیچکدوم از بچه هاشم تحویلش نمیگیرن ، روزی دو سه بار میاد خونم … شوهرم باشه یا نباشه براش مهم نیس میاد دو سه ساعت میشینه الکی بهش گفتم با لپ تاپ کار میکنم که نیاد بازم میاد … تروخدا بگید چکارش کنم خستم کرده ، مامانم یه شهر دیگه زندگی میکنه دو روز اومده خونمون روزی ۶ بار میاد خونم مادر شوهرم اصلا نمیتونم تکون بخورم تو خونه هر لحظه امکان داره در بزنه مامانم میگه بمیرم برات چجوری تحمل میکنی😑به شوهرم میگم میگه بیاد چکار کنیم بپیچونش ولی اخه مگه یه روز دو روزه بخدا خسته شدم

پولم نداریم خونه بگیریم بریم

خدایا خودت شاهدی به سختی به شوهرم رسیدم خودت برام نگهش دار 🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگه کاریت نداره بزار بیاد طفلی تنهاس هم صحبت میخواد حتما 

منم زندگی خصوصی لازم دارم خب بخدا نمیتونم تکون بخورم 

درو باز نکن خب، بگو خواب بودم حموم بودم با تلفن حرف میزدم نشنیدم، برو کلاس هنری ، باشگاه بزو، اومد خونه ت حاضر کن برو بیرون بگو با دوستم قرار دارم، بگو میخوام بخوابم سرم درد میکنه و بعد برو تو اتاق تا بره، یه شغل پاره وقت داشته باش برای خودت یا تو خونه یا بیرون، و بهش بگو تعارف نداشته باش وقتی اون مراعات نمیکنه تو چرا مراعات کنی

تو هم برو خونشون هر روز اصلا برو اونجا بخواب

اخه من برم خونه زن ۶۵ ساله بگم چی ؟ حوصلمو سر میبره انقدم حرف میزنه حالم بد میشه 😞

دستی ک نمیشه قطع کرد رو باید بوسید...متاسفانه البته.... پایان مذاکرات    

دیگه خسته شدم از بوسیدن … بخدا دیگه نمیکشه مخم