2733
2739

زیر ۲۵ سنمه چندساله داره برام جهیزیه میگیره کنار میگذاره. از چندسال پیش تا حالا انقدر جمع شد که حالا جا نداریم بزاریم میگه اگه بخوام اضافه کنم انباری رو خالی میکنم همه چیزهایی که برات گرفتم میزارم اونجا و هرچند وقت یکبار هم سر میزنم که چیزیشون نشده باشه

خیلی ذوق داره خیلی هرسری یه تیکه کوچیک هم که میخره با ذوق دستمال میکشه و مرتب نگهشون میداره ولی من حس خوبی ندارم همش میترسم از آینده میگم اگه نتونم ازدواج کنم و این همه وسایل بمونه رو دستش چی؟؟چندبار هم به روش اوردم گفتم شاید نشد ازدواج کنم و مجرد از دنیا برم انقد بهم ریخت تا چندروز قیافش درهم بود.. دور و بریا فکر میکنن خاستگارا پاشنه درمون از جا کندن که مامانم داره جهیزیه مو کامل میکنه ولی نمیدونن خبری نیست که..من چیکار کنم خدایا😭🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ناراخت نباش عزیزم خوشحال باش، من اصلا واسه جهیزیه م ذوق نکردن خیلی دلم شکست، حتی خودمون دو نفر جهیزیه رو بردیم خونمون و چیدیم هیچکس حتی یک نفر نیومد کمک یا ذوق کنه یا اسفند دود کنه، اون روزا اینقدر احساس تنهایی میکردم و کارم شده بود گریه 

شما هم ناامید نباش گلم انشالله یه موقعیت خوب پیدا میشه واست، چند سالتونه؟ اگه تو اجتماع باشید خواستگار زیاد میاد براتون

2731
ناراخت نباش عزیزم خوشحال باش، من اصلا واسه جهیزیه م ذوق نکردن خیلی دلم شکست، حتی خودمون دو نفر جهیزی ...

اجتماع یعنی کجاها؟مراسمات مذهبی و مسجد و روضه و.. سمت ما خیلی کمرنگه.

2738

عزیزم اشکالی نداره. مادره دلش به همین چیزا خوشه. بهش هیچی نگو ازشم تشکر کن.  فقط با مهربونی بگو مامان جون این وسایل قدیمی نمیشن تا من ازدواج کنم؟ 

ان شاءالله یه پسر همممممه چیز تموم سر راهت قرار بگیره زود ازدواج کنی. مامانتم از دستت راحت بشه 😂

اتفاقا این جهیزیه خریدن یجور قانون جذبه. بزار بخره 

یادش بخیر، روزگاری خنده بر هر درد بی درمان دوا بود..