2733
2739
عنوان

چطور ب شوهرم بگم دیگ نمیخوامش...

249 بازدید | 12 پست

ازش دلسرد شدم ازخداشه من خونه نباشم ک بره شب نشینی خونه پدرش ک طبقه پایین خونمونه... هیچوقت اولویتش نبودم هیچوقت از کاراش سردرنیوردم...شوهرم ادم موفقیه و اگ موفقیتی ب دست بیاره بجای اینکه باشوق و ذوق ب من بگه ب بقیه گفته و من از زبون بقیه شنیدم...این خیلی درد داره...دیگه نمیخوامش...ازش دلسرد شدم بخدا هیچی وقتشو بامن نمیگذرونه اگ‌پیش من باشه هیچ حرفی نمیزنه یا تلویزیون یاگوشی درصورتی ک هیچوقت ب تلویزیون دیدن علاقه مند نبود😔چند باری باهاش حرف زدم اما میگفت درست میشه ونشد بینمون تاحالا بی احترامی و بی حرمتی نشده ولی واقعا دیگه نمیخوامش چطور بهش بگم؟؟؟؟ازش دلزده شدم اما دوسش دارم ولی دوست داشتن کافی نیست...

خسته از زندگی🥲💔

خب چرا اینجوریه؟ کلا مدلشه یا تو رو دوست نداره

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان‌شاءالله همه منتظرا بزودی مامان بشن❤️ این طعم و حسِ قشنگِ مثبت شدن بیبی چک و آزمایش رو بچشن🥹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب چرا اینجوریه؟ کلا مدلشه یا تو رو دوست نداره

دوران نامزدی اینجوری نبود اوایل هم اینجوری نبود...نمیدونم...میگ دوسم داره میگ اگ هزار بار هم ب عقب برگرده منو انتخاب میکنه... اما دروغ میگه 😭

خسته از زندگی🥲💔
2728

شاید یه مشاور خوب و کار درست بتونه کمکتون کنه

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

احتمالا ازین آدمایی خیییلی مطیع و بله قربانگو نیستی که همیشه اولویتشون شوهرشه، یعنی معمولا نظر اونو بخودت ترجیح میدی و خیلی ازخودگذشتگی و خوبی بهش میکنی؟؟ 

خوبه هنوز به دعوا و بی حرمتی نرسیده، زندگیت حیفه، یه مشاور خودت برو و اگه نیاز بود با همسرت، طلاق همیشه آخرین راهه

2740
دوران نامزدی اینجوری نبود اوایل هم اینجوری نبود...نمیدونم...میگ دوسم داره میگ اگ هزار بار هم ب عقب ب ...

منم حس میکنم شوهرم همینطوری شده

دقیقا طبقه بالای مادرشوهرمم هستیم

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان‌شاءالله همه منتظرا بزودی مامان بشن❤️ این طعم و حسِ قشنگِ مثبت شدن بیبی چک و آزمایش رو بچشن🥹

راهش جدایی نیست 

بهت میگم چیکار کنی 

از امروز توجهت رو کااااامل از روش بردار 

اتفاقات روزمره ،اهداف و برنامه هات بهش اصلا نگو 

باهاش شروع به گفتگو نکن 

برنامه برای آخر هفته و ... نریز 

بذار متوجه تغییر رفتارت بشه 

در عین حال اگر باهات حرف زد یا سوالی کرد خوش رو باش 

مطمئن باش جواب میگیری 

البته اگر طاقت بیاری و اجرا کنی 

دیگه نه مشاور میخوام نه هیچی بغضی شدم ازبس گریه کردم 😭افسرده شدم 

خب این یعنی نمیخوای چیزی رو درست کنی میتونی تلاش کتی درست شه میتونی نه تنها تلاش نکنی که بزنی خراب هم کنی

زندگی توعه خود دانی

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم