2733
2739
عنوان

چقدر یلدا رو سخت میگیرین

154 بازدید | 11 پست

آره رسم قشنگیه ولی یه شب مثل شب‌های دیگه 

انقدر زهرمار خودتون نکنید بابا 

حتی اگه با شوهرت قهری یا تنهایی 

برای خودت بگذرون و خوش باش  

انقدر وابسته این و اون نباشید 

با نظر من موافق نیستید ریپلای نکنید ، پبشنهادم بهت پماد سوختگیه:))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بقیه چیزا اصلاااا برام مهم نیست هرکی هرغلطی کنه اما اگ بین منو همسرم دعوای دلخوری چیزی باشه کلااون شب زهرماره برامون فرقی نداره یلدا یاهرشبی

لایک نکنید لطفا🦭
2728
هنوز زوده از فردا پس فردا شروع میشه ناله ها ای اینو نیاورد ای اون اینو نداد مادر شوهرم اینو کرد عمه ...

فقط به خودشون زهر میکنن و اعصابشون خورد میشه هنوز قدر خودشون رو نمی‌دونن با چیزایی مسخره و سطحی آرامش شون رو بهم نزنن 

من بقیه چیزا اصلاااا برام مهم نیست هرکی هرغلطی کنه اما اگ بین منو همسرم دعوای دلخوری چیزی باشه کلااو ...

سعی کن دعوا نکنید 

دعوا هم کردین خودتو سرگرم کن حواست پرت بشه 

برو اتاق اصلا فیلم ببین خوراکی بخور 

آهنگ شاد بذار 

نذار اعصابت خراب بشه

2738
چه عجب یکی رو دیدم همفکرم باشه دیگ از این وابستگی خانما داشتم بیش از اندازه حرص میخوردم 

فکر کنم اکثرا بچه سالن و یا خیلی درگیر روزمرگی و زندگی سنتی شدن

سعی کن دعوا نکنید  دعوا هم کردین خودتو سرگرم کن حواست پرت بشه  برو اتاق اصلا فیلم ببین خ ...

کلا شروع کننده دعوا خودمم الکی جنگ راه میندازم گاهی اوقات اما باهیچی حواس پرت نمیشه اصن همون لحظه فرضا برم عروسی هم باز حالم گرفتس 😂

لایک نکنید لطفا🦭

بابا من هفده سالم بود نامزد شدم هجده عقد کردم تا الان که ۲۱ سالمه تو عقدم اون اول همینطوری بودم ولی از یه جایی به بعد گفتم دارم چ غلطی میکنم حالا از بس اهمیت نمیدم شوهرم میدوه دنبالم اصلا به شوهرم از روی حساسیت فک نمیکنم همینا باعث میشه اصن بش گیر ندم غر نزنم واسه همین فوق العاده حساس شده روم زنا وابسته میشن ک مردا هندونه میره زیر بغلشون من ک جز خودم کسی دیگ واسم مهم نیست کاش همه ی خانما بدونن چیزی از اوقات خودشون مهم تر نیست 

فعلا بیحالم نمیتونم امضا بزنم. 🤦‍♀️

البته فک نمیکنم به سن کمشون زیاد ربطی داشته به خاطر اینکه مشکل از ریشه هست بعضیا تو خانواده یا با کمبود محبت یا عدم اعتماد به نفس بزرگ میشن واسه همین فکر میکنن جنس مخالف خداست و فقط همون میتونه نیاز عاطفی و مالیشون برطرف کنه همین میشه وابستگی 

فعلا بیحالم نمیتونم امضا بزنم. 🤦‍♀️