2733
2734

اگه تو دایرکت اینستای شوهرتون ببینید مثلا یکسال یا چندماه قبل ازدواج با شما در حد سلام خوبی فقط و فقط پیام داده...برخوردتون بعد از فهمیدن چیه؟؟ب روش میارید یا نه؟؟

این!کاربری مال دوستم بوده ازش گرفتم سوالی درمورد تاپیکای قبلی نپرسید ممنون ❤️🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قبل ازدواج با شما هم‌حق نداشته با دختری باشه؟؟ بابا یکم منطقی باشید

نه چیز خاصی نبوده فقط به دو سه نفر پیام داده سلام خوبی اونام جواب ندادن چیز مشکوکی ندیدم

این!کاربری مال دوستم بوده ازش گرفتم سوالی درمورد تاپیکای قبلی نپرسید ممنون ❤️🌹

خیلی احساسی بخوام بگم چرا خب ناراحت میشم 

ولی منطقی ک فکر میکن

آخه قبل از ازدواجش اصلا ربطی ب من نداره ک ناراحت بشم مهم الانه که با ورود من ، کسی دیگه توزندگیش نباشه 

البته.  میزان ناراحتی بستگی به آدمش هم داره که چجور زندگی داشته ....پاک بوده یا هرروز با یکی 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

اسی متاسفانه احمقا تاپیکتوترکوندن😒😒😒

من خیلی بابایی بودم لوس و دردونه بابام بود وای لعنت به این دنیا لعنت به این زندگی که بدون بابام باید ادامه پیداکنم ای خدا بابام به چه آسونی پرکشیدورفت همه میگن خیلی خوش سعادت بوده ولی من میگن کاش مریض بود زمین گیر بود ولی بود خودم کنیزیشو میکرد به جون خودش که عزیزتر از اون کسی نیست برام با زبونم تروخشکش میکرد ولی صد حیف که رفت و تنهامون گذاشت ددلیم من بدون تو بلد نیستم زندگی کنم🖤🖤🖤😭😭😭😔😔😔😔😔😔😔😢😢😢😢😭😭😭