2737
2734
عنوان

رگ اضافه در قلب نوزاد؟؟؟؟

308 بازدید | 2 پست

سلام دوستان امروز پسرمو بردم اکو قلب ۳۸ روزه است دکتر گفت یه رگ کوچیک تو قلبش اضافه است که به احتمال زیاد خود به خود خوب میشه ولی ۳ماه دیگه باز بیارش میخواستم ببینم کسی تجربه داره احتمال داره الان بگن چیزی نیست بعد به مشکل بخوره 😢😢😢

نگرانیم از اینه برادرم همچین مشکلی داشت تقریبا ۳۰ سالگی فهمید و آنژیو کردن چند سال پیش فرستادن تهران میگم نکنه ارثی باشه نکنه بگن طفل معصومم عمل شه ?؟؟؟

خیلی نگرانم این بچه از بدو تولدش همش مریضه آخه چرا خدای من 😭😭😭 دلم داره میترکه 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

روز ی هزار نفر با بقیه دعوا میکنن اونوقت شما منو روی دعوا با یکی میشناسی اومدی تو تاپیک بقیه خودشیرینی میکنی؟ مگه من تاحالا باتو بحثی داشتم ؟ انقدر برات قضاوت کردن راحته؟.تو نی نی سایت خلاف عقیده ی بقیه حرف بزنی میپرن به آدم منم اون چیزی که شما میگی رو یادمه که فقط بحثم این بود که زن هم باید احترام بزاره نه فقط مرد..بحث این بود که مردها هم آدمن.حالا یه عده که از مرد ها زخم خورده بودن توهین کردن بهم که تو ضد زنهایی تو فلانی و بهمانی ، چرا چون عقیده ی من با اون دو نفر فرق میکرد ؟ حالا روزی هزار بار تاپیک میزنن که از همجنس خودشون رو دست توردن و از رفیق و جاری و همسایه خیانت دیدن ها..اونوقت نمیان بگن زن مقصر بودو لال شدن ....اونا توهین کردن بهم بخاطر پست من اونوقت شما میای تو تاپیک بقیه که مثلا منو بد نشون بدی ؟ هر چیزی رو خدا بهتر میتونه قضاوت کنه...اینارو نگفتم که اون بحث رو باز کنم گفتم یکم بیشتر روی رفتارت کار کنی تاوقتی توی شرایط بقیه نبودی چیزی نگی...اون زنیکه فضول دو روزه مغز منو خورده اعصاب برام نزاشته آخرشم منو مسخره میکنه توهین میکنه؛ هرچی باشه من یه مادرم بچه دارم از اون بزرگترم اونوقت اون کارش خوب بوده؟...متاسفم...خدانگهدار 

برای برآورده شدن آروزهاتون(( اللهم صل علی محمدوآل محمد))..برای آرزوی منم یه صلوات بدید ممنونم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘