2733
2734

کیا اینجورن؟ 

اصلا از همون بچگی از شب یلدا متنفر بودم 

از تم های یلدایی و هرچیز مربوط به یلدا بدم میاد

تولدمممممم وای روز تولدم شبش خودم رو میزدم به خواب که تولد نگیرن😂🤦🏻‍♀️

وای عاشق عید و عروسی و نامزدی اینام

آخَر بِدَمَد صُبحِ ٱمید از شَبِ مَن...🕊️  تو بدویی من بشینم، بازم نمی‌رسی چون ذاتت خرابه.💙🌌                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم از روز تولدم بدم میاد 

ولی از تولد بقیه خوشم میاد

یه دختر ترک❤ توی تاپیکم پست میزارین میخونم اگه نتونستم ریپلای کنم لایک میکنم.عاشق گردوام برای همین اسم کاربریمو گذاشتم girdakan که همون گردو توی زبان خودمه:)))...ISTP ..‌. این کاربری دست یه نفره ولی بعضی وقتا جای دوستش هم تاپیک میزنه
2728

من به جز مهمونی از تموم مراسم ها مناسبت ها عید ها و جشن ها متنفرم

عزیزانی که میخوان کنکور بدن تاپیک آخرم رو یه نگاهی بندازن :)))از همه عزیزانی که در تاپیک هام پست میزارن و کمکم میکنن تشکر میکنم شاید نتونم دونه دونه جواب بدم و تشکر کنم...   
منم از روز تولدم بدم میاد  ولی از تولد بقیه خوشم میاد

منمممممم

آخَر بِدَمَد صُبحِ ٱمید از شَبِ مَن...🕊️  تو بدویی من بشینم، بازم نمی‌رسی چون ذاتت خرابه.💙🌌                   

من خیلی ذوق دارم 

از اول هفته حالم خوبه 😍🤣🤣

ولی وقت بهمون شب میرسه خیلی حال نمی کنم مخصوصا هی میخوام همچی باب میل باشه خوب باشه اینطور نمیشه

بیاین یکم با هم مهربون تر باشیم انقد جیگر همدیگه رو خون نکنیم 
برعکس شمام از همه ی دلخوشی های کوچولو هم خوشم میاد

چه خوب✨

2738
من خیلی ذوق دارم  از اول هفته حالم خوبه 😍🤣🤣 ولی وقت بهمون شب میرسه خیلی حال نمی کنم مخصوصا ...

چقدر خوبه این همه ذوق😍

برعکس شمام از همه ی دلخوشی های کوچولو هم خوشم میاد

من اگر بدونم مثلا دو روز دیگه میریم سینما از امروز خوشحالم 

همیشه همینجورم 

مثلا خونه فامیل بخوایم بریم بگه هفته آینده هست من هر روز اون هفته رو خوشحالم 

بیاین یکم با هم مهربون تر باشیم انقد جیگر همدیگه رو خون نکنیم 
من اگر بدونم مثلا دو روز دیگه میریم سینما از امروز خوشحالم  همیشه همینجورم  مثلا خونه فا ...

منم همینم😍

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !