2733
2734

یه مدت شروع کردم به چله برداشتن بخاطر مشکلم 

مشکلم که همچنان باقیه که هیچ بلکه اوضاع روحی روانیم بدتر شده به سرم زده خودکشی کنم و خودم و خلاص کنم از خواب و خوراک افتادم . حالم خرابه . امروز دیگه تصمیم گرفتم نه نماز بخونم و نه قرآن 

از ظهر احساس میکنم سوزش قلبم بهتر شده چون یه مدت حس میکنم دست چپم تا قلبم میسوزه توی قلبم سوزن سوزن میشه به حدی که سینه ام رو چنگ میگیرم نمیخواستم برم پیش دعانویس ولی دیگه ذله شدم و تصمیم گرفتم هر جور شده فردا برم ببینم چه خاکی تو سرم شده 😔😔😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه سنگینی نمیاره ولی زیاد همون اول  برداری ممکنه زیادیت کنه وزده بشی .

نه زده نشدم ولی توی تنم دردام بیشتر شده و به قلبم فشار میاره . دیکه امروز نماز و بیخیال شدم 

2728
لعنت به تمام این چله ها به هیچ دردی نمیخورن همش مسخره بازیه

بخدا قلبم داره تیر میکشه خوب نشدم که هیچ بدتر ام شدم . حس میکنم هر چی میرم جلو ا ضاع روحی روانیم بهم میخوره

بخدا قلبم داره تیر میکشه خوب نشدم که هیچ بدتر ام شدم . حس میکنم هر چی میرم جلو ا ضاع روحی روانیم بهم ...

نمیدونم چی بگم

منم از چله نتیجه نگرفتم

دلم شکسته دیگه به این چیزا اعتقاد ندارم

با من بحث نکن قشنگوم . این کاربری هزارممه
2740
نه سنگینی نمیاره ولی زیاد همون اول  برداری ممکنه زیادیت کنه وزده بشی .

نه بخدا من عاشق ذکر گفتن و قرآن خوندنم وقتی اذان میشد با یک شوقی میرفتم جانمازم رو می آوردم اوایل خیلی چله داشتم الان همشون تموم شده ولی اوضاع روحیم خراب و داغون شده