2752
2734
عنوان

حس میکنم افسردگی گرفتم

77 بازدید | 5 پست

خیلی خسته م.. خابم زیاد شده... به هیچ کاری علاقه ندارم از نظر خونوادگی خیلیییی تحت فشارم. کنکور دارم و حسابی تخریبم میکنن که تو هیچی نمیشی و الکی انقد کلاس کنکور نوشتیم تورو....

ولی بخدا من نمیخاستم خودشون ی روز اومدن گفتن بیا اینم تایم کلاسات از فردا فلان جا...خودم با هزار بدبختی تو سرما گرما با اتوبوس میرم میام حتی حاضر نیستن ببرن منو...

بازم روزی نیست که سرزنشم نکنن...خسته شدم واقعاً ی روز نیست گریمو در نیارن ... برعکس همه همسن سالام که دوستدارن مدرسه رو بپیچونن من از خونه فراریم. دلم نمیخاد برم خونه... چون میدونم پام برسه سرزنش ها و تخریب کردن هاشون شروع میشه.

از اول زندگیم حتی نذاشتن برای رنگ لباس خودم تصمیم بگیرم. چ برسه رشته ایی که دارم درس میخونم.

ازشون فراریم توی اتاقم بهم میگن گوشه گیره. همش میگن معلوم نیست تو اون گوشیش چ خبره که انقده معتادشه. ولی نمیدونن من فقط ازونا فراریم همین!

بیرون که نمیذارن برم مجبورم تو اتاقم خودمو زندونی کنم.

ببخشید حرفام طولانی شد ولی شاید باورتون نشه من حتی یدونه دوستم ندارم اینارو بگم براش.. انقد محدودم کردن و منو ترسوندن از دنیای بیرون اصلا جرعت نمیکنم با کسی دوست بشم.

حرفام فقط جنبه درد دل داشت:)

خود خزانیم و دم از شوق بهار می‌زنیم....

وای منم از مدرسه متنفرم با اینکه درسم خوبه هر چند وقت یبارم آزمون جامع داریم  تستیه عین کنکوره 

دوست دارم زود تر از این وضعیت خلاص شم و تعطیلات شه

ای ماه تو زیبایی ولی من ماهی را میشناسم که از تو زیبا تر است او در مرام و معرفت همتا ندارد بدین خاطر است که اورا ابوالفضل (ع)مینامند نامش عباس(ع) است زیبا چون ماه دلیر مثل شیر  بلند قامت همچون سرو او قنر بنی هاشم است 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حتما خیلی سختی کشیدی 

بعضی از این هارو منم تجربه کردم مخصوصا تو دوران کنکور دوست داشتم‌فقط ینفر بغلم کنه 

انقد نگن تو هیچی نمیشی :) شرایط سختی بود 

اما‌ قووول میدم همچی درست میشه قشنگم 🫂 به خودت سخت نگیر هر وقت خواستی بیا اینجا صحبت کن غر بزن تو خودت نریز 

hope is dangerous thing for a woman like me to have 
حتما خیلی سختی کشیدی  بعضی از این هارو منم تجربه کردم مخصوصا تو دوران کنکور دوست داشتم‌فقط ینف ...

مرسی که هستین:)

خداییش داشتم میترکیدم اگه اینارو نمیگفتم..

خود خزانیم و دم از شوق بهار می‌زنیم....