2733
2739
سلام پسرم دو سالو سه ماهشه حرف نمیزنه میخوام ببرمش پیش گفتار درمان اما جاییو تو کرج نمیشناسم که کارش خوب باشه.اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم بگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان بابا میگه یه وقتایی.اده به معنی بده.دا یعنی بیا.ات موقع زدن میگه آب.صدای سگ و مرغ و خروسو اسبو شیرو قرباغه هم در میاره اما همه اینارو به ندرت به کار میبره بیشتر با اشاره خاصه هاشو میگه
2731
سلام مامان پرهام میترسم دیر بشه.میگن 2تا 3سالگی برای یادگیری خیلی مهمه

عزیزم گفتار درمانی خوب پیدا کردید شما؟  میشه بمنم آدرسشو بدید . منم تو کرج غریبم یه گفتار درمان خوب میخوام 

سلام.

توی کرج فقط آقای مهرآرا. کارش خیلی خوبه. ما چند تا گفتار درمان بردیم خواهرم و. هیچ تغییری نکرد. ولی بعد از آقای مهرآرا همون ماه اول تغییراتش شروع شد.

ادرسشم طالقانی جنوبی. کلینیک مهر

سلام. توی کرج فقط آقای مهرآرا. کارش خیلی خوبه. ما چند تا گفتار درمان بردیم خواهرم و. هیچ تغییری نکر ...

سلام ببخشید مزاحم شدم شماره دکتر میشه بدین؟واینکه کارشون خوبه واقعا؟

2740
مامان بابا میگه یه وقتایی.اده به معنی بده.دا یعنی بیا.ات موقع زدن میگه آب.صدای سگ و مرغ و خروسو اسبو ...

حتما ببرش عزیزم چون الان باید تو مرحله ی جملات دو کلمه ای باشه من متاسفانه جاییو نمیشناسم