2737
2734

سلام مامان خوشگلا 

۳۰ هفته هستم  دو روز پیش حالم بد بود بالا میاوردم خیلی بهم فشار اومد و تو اون دوروز جنینم خیلی تکون میخورد فکر کنم حرکت هم کرد 

رفتم بیمارستان سونو کردن هم دو هفته زودتر گفتن بهم هم گفت جنین سمت لگن چرخیده 

الان تو ۳۰ هفته زود نیست برا سمت لگن 😕 دوباره ممکنه بچرخه یا نه میره پایین تر ؟ زایمان زود نکنم ؟ 

نوبت دکترم چند روز دیگه اس استرس دارم 😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم هفته ۳۱سونو بودم چرخیده بود 

یعنی میمونه اینجوری ؟ یا میچرخه ؟ طبیعیه ؟ زایمان زود نمیکنم ؟

وزن جنین شما چقدر بود برا من گفتن ۱۸۰۰ نمیدونم درست گفتن یا نه اخه تو بیمارستان اورژانسی بودم 

2740
من نی نیم پاهاش سمت پایینه. نمیدونم دیگه میچرخه یا نه. ولی وقتی حالت تهوع داری زود برو دکتر شاید مسم ...

مسموم شده بودم عزیزم خوب شدم با دارو سرم 

ولی نگران جنینم چرخیده میگم زود نباشه بخاطر فشاری که بهم اومده 

یعنی میمونه اینجوری ؟ یا میچرخه ؟ طبیعیه ؟ زایمان زود نمیکنم ؟ وزن جنین شما چقدر بود برا من گفتن ۱۸ ...

سی هفته1800بود؟

همسرم و گل دختر تو دلیم تمام دنیای من...😍💞تا ابد متعهد به قلب اقایM♥️
فک نکنم چیز مهمی باشه عزیزم بچه تا لحظه آخر هزار مدل میچرخه میگم شما هم نفس تنگی و معده درد دارین؟

اره عزیزم تنگی نفس داشتم یک هفته اس خوب شدم اهنم پایین بود سرم اهن تزریق کردم 

معده دردم داشتم 

مسموم غذایی شدم معده ام حساس بود دو روز گرفتار شدم لطفا مثل من غذا بیرون نخورین 🥲

اره عزیزم تنگی نفس داشتم یک هفته اس خوب شدم اهنم پایین بود سرم اهن تزریق کردم  معده دردم داشتم ...

ای وای پس برای منم از همینه چون آهن خونم پایین اومده ولی دکتر گفت هنوز تو محدوده نرماله لازم نیست قرص اضافه تر بخوری

موقع حرف زدن نفس کم میارم یا موقع آشپزی بخار غذا بهم بخوره زیاد سرپا بمونم😢

منم درد ندارم اخه نرفته تو لگن فقط سمت لگن چرخیده  میترسم برم پیاده روی بیاد پایین 🥲

خب نرو بزار دو سه روز دیگه از دکترت بپرس

همسرم و گل دختر تو دلیم تمام دنیای من...😍💞تا ابد متعهد به قلب اقایM♥️