2752
2734
عنوان

به همسرم بی اعتماد شدم!ازش بدم میاد

5961 بازدید | 159 پست
شوهرم رییس یه ادارست اونجا ۵تا زن زیر نظرشند اما چند وقت پیش متوجه شدم یکی ازبن خانمها هر روز بعد ساعت کاری باهاش تماس میگرفته
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بعدش گفتم این خانم چیکار داشته ۸دقیقه تو باهاش صحبت کردی اخه تلفنای شوهرم بیشتر از ۲دقیقه طول نمیکشه بهم گفت یه مشکل خونوادگی داشت باهام مشورت کرد گفتم یعنی این خانم دو ماهه اومده مشاور بهتر از تو پیدا تکرده
ای بابا تجربه نشون داده حساس نشی و به خدا توکل کنی خودش میره
این شما و این نی نی خوجمل ما[smiley]l/l_74.gif[/smiley] http://www.niniaxs.ir/index.php/6ta1/8852-2015-08-25-19-41-26 ببیندش و لطفا بهش رای بدید[smiley]l/l_34.gif[/smiley]
دو هفته پیش این خانم با یکی از پرسنل اداره دعواش میشه و چون همیشه شوهرم طرف اونا میگرفته میاد پیش شوهرم و درخواست استعفا میده ، این کارشا چند بار دیگه هم تکرار کرده بود و شوهرم قبول نکرده بود، این دفعه نمیدونم چی شده شوهرم قبول کرد اون خانم رفت اما هفته بعد دوباره به شوهرم پیام داد و اومد سر کار
خانومای گل ، عزیزای دل ، تورو خدا شوهراتونو اینقدر راحت تو بغل زنای دیگه ول نکنین به بهانه نفرت یا هرچی ، یه کم سیاست داشته باشین ، محبتتونو بیشتر کنین به همسرتون ، دعوا کردن باعث میشه حتی اگه بین اونا خبری نباشه بیشتر به خاطر لجبازی کشش بدن ،
2706