2733
2734
عنوان

روز زن نزدیکه ها😍🥺

618 بازدید | 64 پست

سلام دوستان

پیشاپیش روزتون مبارک

به همسرم گفتم روزمادر نزدیک  فکر کردی واسه مادرت چی بگیریم گفتش نه فکر میکنم بعد توی اینترنت سرچ کرده برای روز مادر چی کادو بگیرم  گوشی شو برداشتم دیدم فقط همین راجب روز زن سرچ نکرد خیلی ناراحت شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

تقصیر خودته به جا اینکه بری بگی روز زن هست رفتی گفتی روز مادر هست اول مادرو کردی تو چشم الان ناراحتی چرا خودت رو پلک چشمی

آتلیه انلاین_ادیت عکس با کمترین قیمت / چاپ رو تیشرت و ماگ و پیکسل و تابلو فرش  و چاپ عکس موبایلی  / عکس هایی از کوچولوتون دارین که  پشت صحنه خوبی ندارن؟ عکساتون با لباس های خوبی نیست ؟ از نی نی ها ماه‌گرد نگرفتی ؟ تولده نه کیک خریدی نه لباس ؟ اصلا نگران نباش فقط با ۲۰ هزارتومن عکس هارو آتلیه ای تحویل بگیر با هر بک گراندی که  دوست داشته باشی ( افراد نیازمند تخفیف ۵۰ درصدی ) 

ایندفعه تاکید کن روز زن و روز مادر

باور کن برعکس ظاهرشون و اینکه خیلی دوست دارن پیچیده جلوه کنن، درون شون یه پسر بچه نشسته

کی هست حالا تاریخش؟

❌️فارغ تحصیل کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی❌️ جدید نیستم. پارسال بخاطر اظهار عقیده م لغو کاربری شدم✌🏼 کاربری قبلیم هم که واسه سال ۹۶ بود بخاطر بحث با خانومی که طرفدار صیغه بود بسته شد. و من الله توفیق😊

عزیزم،شاید برای شما میدونه چی احتیاج داری،نیاز نداره سرچ کنه،به چه چیزا اهمیت میدی گلم،شما که خانم خونشی ،کنارشی،

دیگه ایشونم مادرشه و محترم،شاید چیزی برای ایشون به ذهنش نرسیده

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
2706