2737
2739

چرا ی مادر اونم باردار باید اینقدر درد و حالت تهوع و اینهمه چیزی تحمل کنه

ماه اخرم...خیلی لگن چپم درد میکنه فقط شبا درد میگیره نمیزاره تا صبح بخوابم بخدا

تیکربارداری نیست عروسیمه🥺💍❤                   امضای قبلی دعای شما عزیزان رو برای جورشدن وام ازدواجم و جهیزیه ام بود خداراشکر ۲تاش زود حل شد مرسی خواهرای من ک برام دعا کردین🤍💋 ازتون میخوام اگه میشه بازم درحقم خواهری کنید و دعا کنید همه صاحب خونه‌شن خییلی سخت همش اسباب کشی...حتی‌ماشینم هنوز نداریم میشه ی صلوات بفرستی برام حاجت روا بشم؟! مرسی عشقم🧸❤

درکت میکنم🥲❤

بعد به دنیا اومد به عالمه گازش بگیر 😍😍

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♡عشق♡خوب است... اگر یار ♡خدایی♡ باشد...                                                                                                                     تمام پیکرت غرق کبودی...    شبیه مادرت سادات بودی                         #آرمان                                                                                               #جان_فدا 💚🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میفهممت من سربارداری پسرم دوماه این درد و کشیدم اخرش رفتم پیش دکترم گتم توروخدا وقت سزارینمو بنداز جلو فقط دوروز جلو انداخت یه پام از شدت درد ورم کرده بود

صبر

غیراز صبرهیچ کاری نمیشه کرد 

به پهلو بخواب لای پاهات قسمت زانوهات بالشت بزار

ان شاالله زودی بگذره این ماه بسلامتی بگذره

2728
میفهممت من سربارداری پسرم دوماه این درد و کشیدم اخرش رفتم پیش دکترم گتم توروخدا وقت سزارینمو بنداز ج ...

گداشتم همه اینکارا کردم

گرمش کردم 

بالشت گذاشتم 

اما بی فایده ست

چون دردش مداومه دارم اذیت میشم 

تیکربارداری نیست عروسیمه🥺💍❤                   امضای قبلی دعای شما عزیزان رو برای جورشدن وام ازدواجم و جهیزیه ام بود خداراشکر ۲تاش زود حل شد مرسی خواهرای من ک برام دعا کردین🤍💋 ازتون میخوام اگه میشه بازم درحقم خواهری کنید و دعا کنید همه صاحب خونه‌شن خییلی سخت همش اسباب کشی...حتی‌ماشینم هنوز نداریم میشه ی صلوات بفرستی برام حاجت روا بشم؟! مرسی عشقم🧸❤
گداشتم همه اینکارا کردم گرمش کردم  بالشت گذاشتم  اما بی فایده ست چون دردش مداومه دارم ...

بخاطر سنگینیه شکمته

فشار رو رگ سیاتیکه 

استامینوفن ساده بخور 

پماد مسکن چرب کن