2752
2734
عنوان

این طبیعیه ک🙂🖤

208 بازدید | 19 پست

مامان بابات خوردت کنن؟ هر عیبی که داریو بدون اینکه بفهمن غرورت له میشه ب بدترین شکل ممکن ب روت بیارن این طبیعیه ک لای منگنه بزارنشو اسمشو بزارن غیرتی و حساس بودن اینکه بجای اینکه درکش کنه عشقیده های خودشونو به بچشون تحمیل کنن؟؟؟ 

جالبه اونو همیشه انتظار دارن ما احترامشونو داشته باشیم ولی خودشون نه چون بزرگترن هرچی بگن همونه هرچی از دهنشون دربیاد باید خفه شیم و چیزی نگیم این چ وضعیه بچه هاتونو درک نمیکنین بدترینا رو بهش تحمیل میکنین و هربلایی ک دلتون بخاد سرش میارید تهش ک دیگه نمیکشه و خودشو خلاص میکنه روش اسم میزارین

پدر و مادر هرچی بگن صلاحه تمامممم

البته نظر منه

پسرم تو چقدر دلت پاکه که با یه بار گفتن حاجتت به امام رضا منم به حاجتم رسوندی خواهر کوچولوت داره میاد همدم تنهایی هات میشه. قربون دوتایی تون مادر بره که تنها امید من شدین تو این زندگی😘😘😘😘😘😘 تمام زندگیم فدای پسر و دخترم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه هرچی 

از نظر من هرچی

پسرم تو چقدر دلت پاکه که با یه بار گفتن حاجتت به امام رضا منم به حاجتم رسوندی خواهر کوچولوت داره میاد همدم تنهایی هات میشه. قربون دوتایی تون مادر بره که تنها امید من شدین تو این زندگی😘😘😘😘😘😘 تمام زندگیم فدای پسر و دخترم
پدر و مادر هرچی بگن صلاحه تمامممم البته نظر منه

وا اونام انسانن خطا میکنن بچه بازیچه دستشون نیست که 😐

بچه مراقبت از روح میخواد علاوه بر جسم خیلی این حرف اسیب زده به بقیه 😐

بعدشم ادم ازاد افریده شده پدر و مادر مالک بچه نیستن خدا گفته

یعنی چی هرچی بگن شما زندگی بعضیا رو درک نمیکنی همه پدر مادرا مثل هم نیستن

عزیزم تو سن کم یه جاهایی, گوش نکردم به شدت چوبشو خوردم

الان میگم هرچی, میگن درسته چون تجربه دارن

وا اونام انسانن خطا میکنن بچه بازیچه دستشون نیست که 😐 بچه مراقبت از روح میخواد علاوه بر جسم خیلی&n ...

نظر خودمو گفتم

من به نظر پدر مادرم به شدت احترام میذارم هنوز تو بهشون نگفتم و ثمره کارمم دیدم دست به هرچی میزنم از دعای پدر مادرم برام برکت و فراواتی و پول میاره به شدت موفقم فقط به خاطر دعا پدر, مادرم

نظر خودمو گفتم من به نظر پدر مادرم به شدت احترام میذارم هنوز تو بهشون نگفتم و ثمره کارمم دیدم دست ب ...

پدر و مادراگر محبت کنن اگر عاشقانه بچشونو بزرگ کنن و ظلم نکنن بله مستحق احترام  گذاشتن هستن دست شونو باید بوسید

عزیزم شما نمیتونی پدر و مادرتو تغییر بدی روی خودت کار کن سعی کن از راه درست مستقل شی با بی احترامی و ...

خصوصیاتشون خیلی عجیبه مامانم ک یجوریه که از پشت ب ادم خنجر میزنه یجورایی پدرمم انگار سادیسمی هست زبونم یکمی تنده ولی تقصیر خودشون هست

2706