2737
2739

مگه نمیگن بخور شلغم خیلی خوبه واسه سرفه واینا 

واقعا از دست این مریضی خسته شدم کی تموم میشه 

همش سرفه میزنن الانم که بدتر شدن

این چه دردیه انگار ریه شون بیشترتحریک شده

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر بردی،اسپره تنفسی بهت میده،خیلی خوبه،،،بخور سرد حتما تو خونه روشن کن،عالیه،قطره سالبوتامول بریز تو مخزن ش،تو نت بزن توضیح ش رو،شربت ضد سرفه بده بهشون،با مایعات،شربت لیمو عسل،سوپ

2728

منم خسته شدم دیگه بخدا خسته شدم 

آرزو دارم ناخواسته به دست آوری آن چيزهايی را که خواسته هایت هستند… آن گونه که با خود بياندیشی : آيا کسی برايم آرزويی کرده است … ؟! هی پاک می کنم… هی می نويسم… املايم بد نيست ! از تکرار اسمت لذت می برم… ولی تو مرا جا گذاشتی بین اینهمه هیاهوی زندگی😓
2738
منم خسته شدم دیگه بخدا خسته شدم 

این سرفه ها چیه بچه ها انقد درگیر میشن طفلیا

والا ما هم بچه بودیم مدرسه میرفتیم از این مشکلات نداشتیم 

نهایت یه سرماخوردگی بود سه چهار روزه خوب میشد 

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام دوست عزیز مامانم میگه بادام آسیاب کن آب جوش بریز روشون دم بده بعد نیم ساعت بده بچتون بخوره ...گل بنفشه بریز رواب  جوش بده بهش سرفه اش خوب میشه....دخترمنم ویروس گرفته بود سرفه شو باهمین دومورد  درمان کرد

اینقدخستم که حوصله جواب دادن به سوالاتون روندارم دوستان گلم هرچی که گفتین رودادم بهشون ولی خوب نمیشن

ازهمتون ممنونم که وقت گذاشتین  ان شاالله همگی حاجت روابشین

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍