2733
2734
عنوان

سونوهفته پنجم

128 بازدید | 16 پست

سلام خانما من چون درد زیر شکم داشتم زود رفتم سونو وگرنه میخواستم‌بگذره بعد برم

از روی شکم سونوم ‌کرد دکترم خیلی ریلکسه استرس نمیده گفت فعلا یدونه کیسه حاملگی ریز میبینم 

باید دوباره سه هفته دیگ بیای اگ اونموقع هم واضح نبود واژینال میکنم

پرسیدم گفتم میگین کیسه خیلی ریزه طبیعیه گفت بله هفتت خیلی کمه تو این هفته بیشتر مواقع حتی کیسه هم دیده نمیشه

حالا نگرانم اخه بارداری اولم ۴هفته ۵روز رفتم سونوم کرد واژینال گفت ی جنین ریز همراه با جسم‌زرد میبینم بعد رفتم ۶ هفته دوباره گفت قلب داره ضربان نداره ۸هفته بیا دوباره رفتم خداروشکر ضربانم داشت 

الان نگران شدم ک جنین ندید بتامم خیلی بالا بود 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

از روی شکم خیلی نشون نمیده

۷ هفته سونو شکمی نشون میده

من روزهای سختی رو گذروندم تا پای مرگ رفتم و برگشتم،هنوزم روزهای سختم تموم نشدن،برام دعا کنید،سلامتی میتونه معجزه زندگیم باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درد داری شیر بخور یه وقتایی جیگر بخور

من کلیسیم و اهن خونم کم میشا دلدرد میشم اینارو میخورم آب رو اتبشه

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2728
درد داری شیر بخور یه وقتایی جیگر بخور من کلیسیم و اهن خونم کم میشا دلدرد میشم اینارو میخورم آب رو ا ...

جیگر بده تو بارداری

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
تو۴هفته جنین دیده بود؟مگه میشه

اره سونو واژینال کرد گفت ی جنین خیلی ریز 

2740
شما صب کن همون ۸ هفته ات تموم شد بری،الکی برا خودت هزینه و استرس نتراش

اره توکل بخدا 

جیگر بده تو بارداری

زیاد نخور من امروز خوردم سر بارداری قبلیمم خوردم

بخاطر اینکه میگن ممکنه سم داشته باشه ولی اون خیلی کمه 

بجاش کله پاچه میگن بده خیلی چون ویتامین آ زیاد داره

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
زیاد نخور من امروز خوردم سر بارداری قبلیمم خوردم بخاطر اینکه میگن ممکنه سم داشته باشه ولی اون خیلی ...

برعکس میگی عزیزم،جگر نباید خورد،ماهی بیشتر از دوبار نباید جیگر خورد،ولی کله پاچه مشکل نداره

برعکس میگی عزیزم،جگر نباید خورد،ماهی بیشتر از دوبار نباید جیگر خورد،ولی کله پاچه مشکل نداره

کله پاچه تو بارداری مشکل داره نباید خورد

جیگر هم درسته نباید خورد ولی وقتی کم خونی یکی دوبار اشکال نداره

تازه اوایل بارداری هردو نباید خورد

ماههای اخر تازه برای وزن گیری مفیده

به هر حال با دکترت مشورت کنی بهتره

کله پاچه تو بارداری مشکل داره نباید خورد جیگر هم درسته نباید خورد ولی وقتی کم خونی یکی دوبار اشکال ...

عزیزم من حرف دکترمو دارم میگم،خودمم اللن باردارم،جگر ویتامین آ زیادی داره،ویتامین a تا اون حدش برا بدن خوب نیست،کلا منجر به انقباض عضلات رحم میشه

ولی کله پاچه خوبه،اگرم موردی باشه فقط بخاطر چربی بالاشه که اونم باز هرروز که نمیخواد بخوره

۲ ۳ ماهه اقدام کردم باردار نشدم  شما قبل بارداری تون کار خاصی انجام دادید؟

سعی کن خودتو تقویت کنی،اسید فولیک بخور کل اگه باردار شدی به مشکل نخوری،تغذیه ات خوب باشه

گرمی هم خودت هم شوهرت مصرفشو بیشتر کن،استرسم نداشته باش

ایشالله میگیره

2706