2737
2734
عنوان

شب یلدا خونه کی باید بریم؟

95 بازدید | 6 پست

اقا این چ وضعیتی؟ تا وقتی مجردی کسی اصلا نمیگه باقالیت به چند من. خونه هرکی میخایی برو اصلا نیومدی هم نیومدی ولی امان ازینکه ازدواج کنی    انگار میخوان ببرنت بردگی. من تازه یکساله عقد کردم الان نمیدونم شب یلدا خونه کی باید برم؟ خونه مادرم یا مادرشوهرم؟ من تازه نقشه کشیده بودم با تخفیف اسنپ فود که تو تخفیف هات برده بودم اون شب دست به سیاه وسفید نزنم بشینم فقط غذا سفارش بدم و ریلکس کنم    اقا اصلا من میخوام خونه خودم با شوهرم باشم زوریه مگه

😐😐😐😐 چقدر نامحسوس واقعا

گوشامون دراز شد

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب بمون خونه خودت مگهومجبوری بری منم از وقتی ازدواج کردم خونه خودمم شوهرم دوست نداره بریم جایی میگه توخونه خودمون باشیم گاهی مادرشوهرم میاد پیشمون

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️