2733
2739

پاپ اسمیر  گزینه sever رو نشون داده نمیدونم دیگ چیکار کنم دکترم چند دوره دارو داده ولی خوب شدنی نیس شما ها چیکار کردید که خوب شدید لیزر یا فریز کردید تو رو خدا از تجربه هاتون بگید ،دکترم میگه باید بعد کولوسکوپی نظر نهایی رو بدم شما هم کولوسکوپی کردید با دوربین رحم رو نگاه می‌کنند بعد نمونه برداری میکنن،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پاپ دادمAscus تیک خورده بود واسم دکتر گفت باید ازمایشhpvدادم کلا منفی بود الان بنظرتون اپن بخاطر چی تیک خورده رفتم پیش ماما که نمونه بگبره واسه hpvگفت اره دهانه رحمت التهاب داره،ولی قبلش هزار بار رفته بودم پیشش هبچوقت از التهاب و زخم چیزی نگفته بود یعنی به فاصله یک ماه زخم شده؟سردرگم شدم

امضام خیلی مهمه👍                                                                                                                                                                                                                                                                                               😂خیلی مهم😂
2731