2737
2734

فقط جاهای خالی ابروت بزن طبیعی تروخوشگلتره

❤️SARINAهستم❤️لازم نیست حتماً امپراطور داشته باشی ‌ . خودت ملکه باش و به دنیای خودت حکومت کن❤️پرنده ها مورچه هارو میخورند،پرنده ها وقتی میمیرن مورچه ها آنهارو میخورند،زمانه وشرایط هرلحظه میتوانندتغیرکنندبه همین دلیل هیچکس رو درزندگی تحقیرنکن یا آزار نده چون شایدامروزقدرتمندباشی،امابه یاد داشته باش،زمان ازتوقدرتمندتراست،یک درخت میلیون ها چوب کبریت رامیسازد،امافقط یک چوب کبریت برای سوزاندن میلیون ها درخت کافیست،پس خوب باش وخوبی کن،این کارما است❤️ گرگ ها هم با محبت رام میشوند  افسوس تنها موجودی که با محبت هارمیشود انسان است❤️✌️ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....👌♍️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی تا یه سال ترمیم اصلا نمیخواد؟

بعضی هام بعد شش ماه میرن خواهر شوهرم شش ماه یکبار میره پوستش چربه 

ولی خودم اردیبهشت زدم فعلا ک هست امیدوارم تا آخر بارداریم هم بمونه 

چون ظریف کار میکنن زود پاک میشه 

جای ارزون بری رنگ بی کیفیت استفاده کنه جاش سبز و قرمز میشه یا پخش رنگ داره

2740

اون ترمیم اولیه ک جداست 

اول که انجام دادی بعد ۴۰ روز نوبت میده دوباره میری ترمیم که واجبه اگه نری هرچی هزینه کردی به فنا میره

منظور من از ترمیم پاک شدن میکرو بعد یکسال دوباره همونجا میری

من از قبل هاشور داشتم مشاوره گرفتم گفتن میکرو تلفیقی خوبه خودم خیلی مدلاشو بلد نیستم اما برای من هم ...

مبارک باشه نه من اولین بار میخوام انجام بدم مدل ابروهامو دوس دارم اما یه جاهاییش خالی داره به خصوص تاجش سخت همش مداد بکشم اما از طرفی میترسم زود بره یا پشیمون شم

مبارک باشه نه من اولین بار میخوام انجام بدم مدل ابروهامو دوس دارم اما یه جاهاییش خالی داره به خصوص ت ...

بگو برات قرینه سازی کنن جای خوب بری اصلا پشیمون نمیشی من خیلی استرس داشتم و دو دل بودم و میترسیدم ابروهام خراب بشه و بعدا پشیمون بشم ، یه مشاوره حضوری رفتم سالن نمونه کاراشونو از نزدیک دیدم به خصوص که از قبل هم هاشور داشتم اما الان خیلی راضیم هم ظریف هم طبیعی هم اصلا مثل هاشور قبلیم پخش نشده

2706