2733
2734
عنوان

فقط اونایی که به دعا و طلسم اعتقاد دارن بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 35 پست
مگه فهمیدی کار کیه ؟ آخه معلوم نمیشه معمولا 

اره کلی خواهش کردم مشخصات گرفتم. خودم به دونفر شک داشتم. مشخصات یکیشونو داد بهم

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچی سپردمشون به خدا و اعمال زشت خودشون.مطمئنم تو همین دنیا پس میدن.چند تفر بودن که میدونم برای جدای ...

اخه مگه من جدا بشم چه تاثیری تو زندگی اونا داره؟ دختر خودش خوشبخت میشه؟ 

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 
وای ازین زنعمو بدذاتا

خدا لعنتش کنه

2731
اره.ولی بعد یه مدت باز شروع میکنه. این چندمین باره. چند وقت یبار یه چیزی میبینم تو خونه

ببین من چند روز پیش رفتم پیش یکی گفت ۴ گوشه ی خونه آیت الکرسی بزن تو خونه هم هرچی دعا پیدا کردی بنداز بره

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش
عجب ادم بد ذاتیه  از خدا نمیترسن اینا ؟

خیلی عوضیه و به شدت دو رو. یجوری خودشو خوب نشون میده همه میگن فرشتست ولی از پشت بد خنجر میزنه. و هیچکس هم باور نمیکنه اینجوری باشه ولی من خودم دیدمش آب میریخت در خونه بابام و بعدش بابام و شوهرم دعوا کردن سر هیچی و الان قهرن

ببین من چند روز پیش رفتم پیش یکی گفت ۴ گوشه ی خونه آیت الکرسی بزن تو خونه هم هرچی دعا پیدا کردی بندا ...

مرسی حتما انجام میدم

خیلی عوضیه و به شدت دو رو. یجوری خودشو خوب نشون میده همه میگن فرشتست ولی از پشت بد خنجر میزنه. و هیچ ...

توام ی دعا براش بگیر  

و بهش بگو ک میدونی بزار بفهمه  

چقدر حرصم گرف  خدا لعنتشون کنه کسی ک باعث زندگی دیگران میشن 

دنیا پوچ تر از اونیه که دنبال گل باشی...
2740
اخه مگه من جدا بشم چه تاثیری تو زندگی اونا داره؟ دختر خودش خوشبخت میشه؟ 

نمدونم والا منم دختر عمه ی خودم.عمم.خاله خودم و شوهرم.همشون دعا کردن.از بس که حسود و بدجنسن .تو نماز بخون .هر روز سوره ی بقره بخون .اگه نتونستی قرآن بخون ان شاالله اثر نمیکنه.ما هم اگه بخوایم دعا و جادو کنیم مثل اونا میشیم.ما به یک قدرت برتر که خدای بزرگمونه اعتماد داریم و حقشونو میزاره کف دستشون

توام ی دعا براش بگیر   و بهش بگو ک میدونی بزار بفهمه   چقدر حرصم گرف  خدا لعنتشون ک ...

اصلا نمیتونم این کارو بکنم که دعا بگیرم. ضوهرم حرفمو باور میکنه اما بابام نه میگه تو بدبینی اون اینهمه در حق همه خوبی میکنه.حالا میخوام جلوی بابام به دعا نویسه زنگ بزنم بگه براش

اره کلی خواهش کردم مشخصات گرفتم. خودم به دونفر شک داشتم. مشخصات یکیشونو داد بهم

دعا نویسه گگفت ؟ من که حرفشون رو باور ندارم اصلا 

اونا منبع انرژی منفی هستن راه شیطونو باز میکنن تو خونه 

دوروز حالت خوب میشه با دعایی که میدن مشکلت حل میشه دوباره روز از نو روزی از نو 

نمدونم والا منم دختر عمه ی خودم.عمم.خاله خودم و شوهرم.همشون دعا کردن.از بس که حسود و بدجنسن .تو نماز ...

اره واقعا فقط سپردمش به خدا ولی حرصم میگیره که کارش نداشته باشم

دعا نویسه گگفت ؟ من که حرفشون رو باور ندارم اصلا  اونا منبع انرژی منفی هستن راه شیطونو باز میک ...

نه این دعا و طلسم نمیده فقط آیه قرآن میگه بخونی یا بنویسی همراهت باشه. کلا با قرآنه کارش

اصلا نمیتونم این کارو بکنم که دعا بگیرم. ضوهرم حرفمو باور میکنه اما بابام نه میگه تو بدبینی اون اینه ...

اره زنگ بزن ولی اگ پدرت باور نکرد هم اصرار نکن خودت بَده میشی آخرسر 

تو کار خودتو بکن نمیشه ی حرز امام جواد و اینا بگیری ک اثر نکنه 

دنیا پوچ تر از اونیه که دنبال گل باشی...
اره زنگ بزن ولی اگ پدرت باور نکرد هم اصرار نکن خودت بَده میشی آخرسر  تو کار خودتو بکن نمیشه ی ...

اره دیگه اگه باور نکنه چیزی نمیگم. برای خودم و شوهرم گرفتیم حالا میگم بابامم بگیره که روی اون اثر نزارن. چون بیشتر برای اختلاف بابام و شوهرم دعا میگیرن و اونا دعوا میکنن بابامم همش میگه نباید دختر میدادم بهت و این حرفای طلاق 

2706