2733
2739

من از گوشی اقساطی هیچی سر در نمیارم چند روز پیش با پسر داداشم رفتیم موبایل فروشی واسه پسر داداشم گوشی اقساطی بخره یک گوشی گرفت که ۲۵ میلیون جلو داد و مابقی ۸ تومان موندقسط بندیش کردن که قسط ۷ ماهه ماهی یک وهشصد قسط میده یعنی چقدر سود گرفته یاسرمون کلاه گذاشته من فکر میکنم خیلی سود گذاشته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

سود ۴ درصد به ازای هر ماه فکر کنم

مبلغ باقیمانده با سود بیست و هشت درصد برای هفت ماه بازپرداخت حساب کرده مبلغ بدست اومده یعنی هر قسط رو دوباره سود بیست و هشت درصد زده

میشه شکایت کنی حتمأ از اتحادیه شون بپرس

سود ۴ درصد به ازای هر ماه فکر کنم مبلغ باقیمانده با سود بیست و هشت درصد برای هفت ماه بازپرداخت حساب ...

کجا شکایت کنم از مستمری بگیره مامانم استفاده کردیم یعنی ازمامانم این اقساط کم میشه ما باید کدوم اتحادیه بریم

کجا شکایت کنم از مستمری بگیره مامانم استفاده کردیم یعنی ازمامانم این اقساط کم میشه ما باید کدوم اتحا ...

اتاق اصناف شهرتون برو واحد بازرسی راهنماییت میکنن
اتحادیه شم همون جاست لوازم الکترونیک و موبایل فروشان

سود ۴ درصد به ازای هر ماه فکر کنم مبلغ باقیمانده با سود بیست و هشت درصد برای هفت ماه بازپرداخت حساب ...

من دیروز رفتم دوباره برای صاحب مغازه اخه طوری با ماشین حساب جلوم حساب کرد حتی کیج شده نفهمیدم چی به چیه 

نرخ سود در خريد موبايل قسطي

يكي از كالاهايي كه در بازار به‌صورت اقساطي به فروش مي‌رسد، گوشي موبايل است. البته نوع محاسبه نرخ سود در نظر گرفته شده براي اين كالا با ساير تسهيلاتي كه در اين گزارش محاسبه شده متفاوت است. در بازار اقساطي، گوشي تلفن همراه به دو صورت با چك و بدون چك عرضه مي‌شود كه در حالت با چك نرخ سود را 3 درصد در ماه و بدون چك 4 درصد در ماه در نظر مي‌گيرند. در اين حالت 4 درصد ماهانه در 12 ضرب شده و 48 درصد سالانه به‌دست مي‌آيد. يعني به‌عنوان مثال براي خريد يك گوشي موبايل 3 ميليون توماني بايد در يك سال يك ميليون و 440هزارتومان سود پرداخت كنيد. اين مبلغ را به اصل پول اضافه كرده و تقسيم بر 12 مي‌كنند كه مبلغ اقساط هر ماه به‌دست مي‌آيد.

اتاق اصناف شهرتون برو واحد بازرسی راهنماییت میکنن اتحادیه شم همون جاست لوازم الکترونیک و موبایل فرو ...

عزیزم میشه بیشتر راهنماییم کنیدیعنی برم اونجا چی بگم آخه شهرمون کوچیکه فکرنکنم اینجور جاها باشه .اینترنتی جایی نیس واسه پیگیری