2737
2739
عنوان

نذر صلوات

29 بازدید | 6 پست

بسم الله الرحمن الرحیم 💖

(هرکس شرکت می کنه تعداد رو اعلام کنه،حتی یک عدد)

نذر۱۲۴۰۰۰ صلوات

🌹الهی خداوند همه ما رو از شر شیاطین و از هر گمراهی نجات بده...

🌹الهی خداوند چنان زندگیمونو رقم بزنه که به خیر خوشی به رشد و آگاهی و بزرگی برسیم

🌹الهی خداوند به خودمون و عزیزانمون سلامتی و تندرستی و طول عمر. بسیااار و باعزت بده

🌹الهی خداوند سنگینی ها و شر و بلاها رو از زندگیمون پاک کنه

🌹الهی خداوند عشق و رفاقتش رو نصیبمون کنه

🌹الهی خدا توان درک عمیق زیبایی ها و قشنگیهاشو بهمون بده

🌹الهی خدا ببخشه ما رو...

🌹الهی خداوند مهربونیشو نشونمون بده

🌹الهی خداوند حاجت روا به خیر تاممون کنه

انشالله منم تو کنکور امسال موفقیت بسیار بزرگی نصیبم بشه💖😄🌹

التماس دعا

من پیوسته به خدا نیاز دارم.پیوسته به یاری و کمکش نیاز دارم،به عنایتش،محبتش،رحمت و خیرش،به برکتش، به هدایتش نیاز دارم.پیوسته هدایتش...ممنون میشم برای اینکه مورد مغفرت و رحمت خدا باشم،برای اینکه خداوند یاورم باشه و هر دم من رو هدایت به خیر و درست کنه،برای خوشبختی،عاقب به خیری و رسیدن به حاجات و آرزوها و خواسته های دلم،یک «صلوات» مهمونم کنید.که به همه ی دنیا هم رحمتی برسه💓🌷🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

۱۱۴ تا

❤  عضو مانکن های زیبا❤ گروه قرمز❤                              وزن اولیه02/04/15  :۱۵۴😒    وزن شروع در تاپیک 02/07/20  :133😔     وزن فعلی: 1۱۸.۵      وزن هدف اول: ۱۱۹😊      وزن هدف دوم: ۱۰۹☺     وزن هدف سوم: ۹۹😉    وزن هدف چهارم:۸۹🥰.      هدف نهایی: ۸۴😍    کاهش وزن تا الان  ۳۶ کیلو

دست همگی درد نکنه

من پیوسته به خدا نیاز دارم.پیوسته به یاری و کمکش نیاز دارم،به عنایتش،محبتش،رحمت و خیرش،به برکتش، به هدایتش نیاز دارم.پیوسته هدایتش...ممنون میشم برای اینکه مورد مغفرت و رحمت خدا باشم،برای اینکه خداوند یاورم باشه و هر دم من رو هدایت به خیر و درست کنه،برای خوشبختی،عاقب به خیری و رسیدن به حاجات و آرزوها و خواسته های دلم،یک «صلوات» مهمونم کنید.که به همه ی دنیا هم رحمتی برسه💓🌷🥰