2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هم نیازمندم 

عضو گروه قرمز ❤  متولد 84 نیستم !                             اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ
2731
همین حالا یه حس ششمی یه تاپیک دیگه کلی سرکارم گذاشت😂😂😂

چطور ؟ 🤦‍♀️

عضو گروه قرمز ❤  متولد 84 نیستم !                             اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ
بفرما

ماه تولدم ؟ 

از لحاظ تحصیلی چی حس میکنی برام؟

بفرما

امشب قرار بود برم جایی نتونستم و کنسل شد بخاطر ی موضوع

حالا اگر تلاش کنم میتونم برم؟ 

خیلیی مهم بود

تَنگ میشِه دِلَم واسَت دَم صُب منِه خُل…❤️‍🩹
همین حالا یه حس ششمی یه تاپیک دیگه کلی سرکارم گذاشت😂😂😂

کدوم حس شیشم؟😂

دو جین کار سرم ریخته...اول باید خورشید را به آسمان سوزن کنمو بعد منت ماه را بکشم تا به شب برگردد، سپس بادها را هل بدهم تا دوباره وزیدن بگیرند ...و آنقدر با گل ها حرف بزنم تا به یاد آورند روزی زیبا بوده اند ...بعد از تو این دنیا یک دنیا کار داردتا دوباره دنیا شود
ماه تولدم چیه اول اسمم چیه اخر اخر اخرش اشتیه یا طلاق حست چیه کلا برام

من حس ششم دارم ولی انگار شما اشتباه گرفتی شما علم غیب میخوای ...اول اسمم چیه آخر اسمم چیه خجالت بکشین بابا

من حس ششم دارم ولی انگار شما اشتباه گرفتی شما علم غیب میخوای ...اول اسمم چیه آخر اسمم چیه خجالت بکشی ...

سلام عزیزم میشه به  من بگی حس آراد بهم چیه

و بنظرت چجور ادمیه 

ممنونم

دو جین کار سرم ریخته...اول باید خورشید را به آسمان سوزن کنمو بعد منت ماه را بکشم تا به شب برگردد، سپس بادها را هل بدهم تا دوباره وزیدن بگیرند ...و آنقدر با گل ها حرف بزنم تا به یاد آورند روزی زیبا بوده اند ...بعد از تو این دنیا یک دنیا کار داردتا دوباره دنیا شود
بفرما

کی اشتی میکنیم

حسش چیه

خودش پیشقدم میشه

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌
کی اشتی میکنیم حسش چیه خودش میشقدم میشه

هعییی الی

چطور ؟ 🤦‍♀️

چاربار پرسیدم کی میرم خونه خودم هی میگفت دو وعده دیگه بازمیگم وعده چیه اخر میگه مثلا دو هفته دوماه یا دوسال دیگه دید جوش اوردم وگرنه میگفت دو قرن بعد😂😂😂

حس بودنت، قشنگترین حس دنیاست❤️❤️همیشه باشی عشق من... 
2706