2752
2734
عنوان

بازم مادرشوهر بازی 😐

325 بازدید | 34 پست

ی ماهه زایمان کردم قبلش ی شهر دیگ خونع مامانم بودم مادرشوهرم تازه بچرو دیده بم گف سرمه دارم بیارم سیاه کنی گفدم ن ممنون چیزی نگف امروز شوهرم اومد بچرو برد خونع مامانش ی دیقع بعد اورد دیدم کللللل صورت و ابروهاش سیاه شده افتضااااااح همه لباساشم پر شده بود اونجا چیزی نگفدم رف با مامانش ک اومد خیلی عصبی شده بودم تو قیافه بودم یکم مادرشوهرم گف چیشده منم گفدم ناراحت شدم فلانی اومد بچرو یواشکی بدون اینکه ب من بگه ورداشتع برده اینجوری اورده مامانشم شرو کرد که اره تقصیر من بود و بیا براش پاک کنم و اینا شوهرمم ناراحت شد که چرا بروش اوردم و قیافع گرفتم الان س ساعته رفته قرار بود بیاد بریم هنوز نیومدع بنظر شما واقعن نباید چیزی میگفتم ؟

آرزوهای دفن شده🖇️وقوع معجزع زندگیم از طرف خدام 😌 برگشت آرزوی های مرده ام 🙃

سرمه واسه چی؟

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱

همه سیاه می‌کنن

که ابرو مژه های بچه پرپشت بشه و سیاه

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه حموم میکردیش و تموم میشد،وقتی اخلاق شوهرت رو میدونی سر هرچیزی بگومگو نکن

همیشه توی آسمون، از یه ارتفاعی به بعد،ابری وجود ندارد، پس اگه آسمون دلت ابری شد،با ابرا نجنگ! فقط کمی اوج بگیر.

من دیدم اکثرا اینکارو میکنن 

ولی میتونستی خودت صورتشو پاک کنی وبعد سر رفت با زبون چرب و نرم شوهرتو بسازیش 

یکم سیاست داشته باش

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

خوب کاری کردی اعتراض کردی تجربه بزرگترا خوبه ولی دیگه سرمه کشیدن و اینا که اصلا معلوم نیست تو اون سرمه و چوبش چقدر باکتری نشسته از چشم و چال اونایی که استفاده کردن ، معنی نداره

بچه رو هم زشت کنی که چی بشه

مادرشوهر من واسه دختر جاریمو همینکارو کرد 

بعد کارای دیگم میکنه مثلا بادومی گردویی چیزی رو خودش میجوئه بعد میزاره دهن بچه 

یبار بهش گفتم اگه من بچه دار شم عمرا بزارم دهنیتو بدی بهش بعد گفت دهن خودتم گذاشتم بچه بودی خبر نداری (زنعمومه)🥲🥲

دختران ابر شدند....از آسمان گیسو بارید 🍂🖤
2706