2752
2734
عنوان

تجربه ام از جای آبله

62 بازدید | 3 پست

بچه من امروز ۱۱روز از زدن اولین دونه ام میگذره ولی اگه کسی صورتمو ببینه اصلا متوجه نمیشه آبله داشتم انقدر که همشون زود خشک شدن و هیچی زیرشون نموند اولای آبله میومدم نی نی سایت و همه میگفتن نه جاش حتما میمونه و من کارم شده بود گریه اما کافیه اگه آبله گرفتین زمانی که تاوله بهش پماد آسیکلوویر(آلوویر) بزنین و وقتی که از حالت تاول در اومد و زخم شد اول با گوش پاک کن یکم عسل و روش کرم ترمیم کننده ی هیدرو درم بهتون قول میدم هیچ اثری ازشون نمیمونه اگه نتیجه گرفتین منم دعا کنین

نمیدونم چرا روحیه ات خراب کردن ولی جای آبله فقط در صورتی میمونه که بهش دست یا ناخن بزنی و بخارونیش در غیر این صورت خودش خشک میشه و میوفته این تجربه ی خودم و اطرافیانم

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
نمیدونم چرا روحیه ات خراب کردن ولی جای آبله فقط در صورتی میمونه که بهش دست یا ناخن بزنی و بخارونیش د ...

دقیقا کلا وقتی آدم مشکل داره نباید وارد نی نی سایت شه چون علاوه بر مشکلش ناامیدی هم بهش اضافه میکنن این تاپیکم نوشتم که اگه کسی آبله گرفت و میون اون همه تاپیک ناامیدی دنبال راه حل میگشت یه کورسوی امیدی پیدا کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا کلا وقتی آدم مشکل داره نباید وارد نی نی سایت شه چون علاوه بر مشکلش ناامیدی هم بهش اضافه میکنن ...

کار خیلی خوبی کردی جو اینجا مسمومه زیاد جدیش نگیر

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠