2733
2739
چقدر ارتباط عجیبیه ولی دوست خالی با پسرا مفهوم نداره حس میکنم مخصوصا برا تحریکت بهت گفته

اون فقط دنبال رابطه با منه...اما خودش دوست دختر داره و دستشو بسته.. هر دفعه منو میبینه میگ ای کاش دوس دختر نداشتم.. هزار بار بهش گفتن منو تو رفیقیم نه بیشتر نه کمتر‌‌..با حرفات منو تحریک نکن

من راهبه جهنمی ام..هرجا دیدی منو فرار کن.. قسم به مسیح و پدر آسمان و زمین ..قَسَم که من هر روز به کام مرگ می‌روم #صلیب_خونی
میومد تو خوابم عاشقش شدم و الانم با دوستم ازدواج کرده منی ک اصلا تو فکرش نبودم اینقد اومد ب خوابم ک ...

عمیقا دلم شکست

آرزو کمک و لطف از طرف خدارو برات دارم....

چرا اخه؟

چرا یهویی یه ادم بعد اینهمه سال اینطوری باید بیاد توی فکر من

ک روانم بهم بریزه

کسی ک قدیم بدم میومد بهم پیام میداد بعضی مواقع

الان منتظر یه پیامشم

دوست دارم خودم پیام بدم

نمیدونم چ بلایی سرم اومده

خدایا مرا در شب فقرم بسوزان اما محتاج نامردان مگردان 🕯
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون فقط دنبال رابطه با منه...اما خودش دوست دختر داره و دستشو بسته.. هر دفعه منو میبینه میگ ای کاش دو ...

نمیشه باهات کات کنی؟

2728
این حس تو یه حس کاذبه مطمئن باش پیامم بدی بعدش پشیمون میشی به حست بها نده 

بخدا دارم روانی میشم

اصلا از این شخص اونزمان ک میدیدمش خوشم نمیومد

حالا الان بدون هیچ بهونه ایی

بدون اینکه دیده باشمش

رفته توی مخم

میرم همش تل و پروفایلشو نگاه میکنم

واقعا روانم رد داده

جالبه از وقتی ک من اینطور شدم با اینکه نشون ندادم و پیامیم ندادم بهش

از من دور شده و سزد تر

استوریامم ریپلای نمیکنه

عمیقا دلم شکست آرزو کمک و لطف از طرف خدارو برات دارم.... چرا اخه؟ چرا یهویی یه ادم بعد اینهمه ...

عزیزم منم مثل شما بودم ایشون موقعیتشون خیلی خوب بود در حد ی پزشک بیشتر موفق پولدار همه چی تموم ولی من نه سال ندیدمش فقط تو عکسا میدمش ی سال اینقد اومد تو خوابم گفتم لابد قسمت همیم نمیدونم چیکار کنم یا خدا نجاتم بده یا ارومم کنه برم سره درسم 

چقدر تلخ.... امیدوارم خدا برات بسازه و صبر عبور از این مرحله رو بده قشنگ میفهمی چه حسی دارم ...

:))قربونت برم ممنونم🥲✨

هرثانیه به فکرشم:))💔

بنظرت میتونم فراموشش کنم؟ دلم میخاد فراموشش کنم و بره با کسی که لیاقتشو داره و کنار اون حالش خوبه❤️‍🩹

امیدوارم هرچی به صلاحه جفتمونه اتفاق بیفته🤍

چقدر منی....ولی نمیدونم اونم الان دلتنگ هست یا نه..چون بخاطرش خانواده ش ک پشت هم گیر دادن رفت ..الان ...

عزیزدلم مجبوریم به صبر❤️‍🩹

منم خیلی دلم تنگه براش ولی کاری از دستم بر نمیاد و میشینم اخرین بازدیدشو چک میکنم💔🙂مطمئنم که این روزا هم میگذره💔

خدابزرگه❤️‍🩹منم منتظرپیامشم ولی.. 

2740
بخدا دارم روانی میشم اصلا از این شخص اونزمان ک میدیدمش خوشم نمیومد حالا الان بدون هیچ بهونه ایی ب ...

ولش کن یه حس کاذبه قبلا برای منم پیش اومده اصلا به این حست بها نده وگرنه با تلقین وابستگی بدی به وجود میاد 

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی
عزیزم منم مثل شما بودم ایشون موقعیتشون خیلی خوب بود در حد ی پزشک بیشتر موفق پولدار همه چی تموم ولی م ...

چقدرررر شبیه همه موقعیتمون

عمیقااااا درکت میکنمم

معلوم نیست چیکارمون کردن