2733
2734

برا من تازگی پیش اومده

شخصی ک جدیدا ندیدمش صحبتیم نداشتم

خواب و بیداری توی مغزمه

حتی الان برای اینکه جلو خودمو بگیرم بهش پیام ندم اینجام🦦

حالا هر کی یه اسم میذاره

بی قراری

جادو جمبلی

یا ....

برا شما پیش اومده❤️❤️❤️❤️

میشه بهم بگید

خدایا مرا در شب فقرم بسوزان اما محتاج نامردان مگردان 🕯

رفیقم(پسره)..عاشقش نیستم ...اما اینقدر خودشیفته اس و در مورد رابطه هاش برام تعریف کرده‌. ذهن منو تحریک کرده سمت خودش

من راهبه جهنمی ام..هرجا دیدی منو فرار کن.. قسم به مسیح و پدر آسمان و زمین ..قَسَم که من هر روز به کام مرگ می‌روم #صلیب_خونی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه خدایی آدم سفتی ام😂  چندین با طرف برم بیام چیز بدی نبینم و کات نکنم ازش خوشم میاد و شاید دو ...

ایشالا یه ادم با جایگاه و اخلاق خوب قسمتت شه عزیزم😘❤️❤️❤️❤️

2740
اره همین الان پیش اومده که پناه اوردم به سایت که پیامش ندم:))  اکسمه ولی خب دلم براش ی ذره شده ...

چقدر تلخ....

امیدوارم خدا برات بسازه و صبر عبور از این مرحله رو بده

قشنگ میفهمی چه حسی دارم

با این تفاوت ک ما نسبت اینطوری با هم نداریم.....

من کلا با هیچکس صحبت نمیکنم

خیلی سفتم ...

سر همین دوستام میگن طرف جادو جمبلت کزده😂😂😂😂

رفیقم(پسره)..عاشقش نیستم ...اما اینقدر خودشیفته اس و در مورد رابطه هاش برام تعریف کرده‌. ذهن منو تحر ...

چقدر ارتباط عجیبیه

ولی دوست خالی با پسرا مفهوم نداره

حس میکنم مخصوصا برا تحریکت بهت گفته

اره همین الان پیش اومده که پناه اوردم به سایت که پیامش ندم:))  اکسمه ولی خب دلم براش ی ذره شده ...

چقدر منی....ولی نمیدونم اونم الان دلتنگ هست یا نه..چون بخاطرش خانواده ش ک پشت هم گیر دادن رفت ..الانم حالم خوب نیست دوسه هفته گذشته ..منتظرم پیام بده ولی نداد

2706