2733
2739

تو روضه جدش هر شب پاشد و با حال بدی که داشت پذیرایی کرد گفت مامان میخوام شفا بگیرم دلمم درد بگیره محلش نمیزارم. و چون تو ایام محرم هم هر شب رفت هئیت با نوحه خوان هئیت دوست شد و از اون موقع تا حالا مرتب باهم در تماس بودند طوری که همه میگفتند خوبه نوحه خون معروف باهات دوست شده سید مهدی. خلاصه خونه خالم روضه خوانی حضرت فاطمه میگیرند هرسال. شب قبل از تمام شدن مراسم پسرم گفت مامان دوستم دعوت کردم فردا شب بیاد اینجا روضه گفتم دوستت کیه گفت همون نوحه خونه معروف دیگه. گفته سید مهدی بخاطر تو میام فردا که فقط ببینمت .یهو دیدم خالم داشت با شوهرش صحبت میکردند گفتند فردا شب یکی از مداحاشون زنگ زده که من شب آخر نمیام. خالم هم میگفت چکار کنیم به کی بگیم. که من رفتم گفتم خاله حضرت فاطمه نوحه خون براتون فرستاده گفت کی. گفتم دوست سید مهدی . تعجب کرد بعد گفتم نوحه خوان هئت فلان جا . خالم و شوهر خالم تعجب کردند خلاصه آخرین شب عذاداری نوحه خون دعوت شده اومد وقتی روضه خوند کسی نبود باهاش گریه نکنه دیدم پسرم سید مهدی گوشه مجلس نشسته و داره گریه میکنه. 😭😭😭

پسر قشنگم و دختر نازم همه انگیزه من شما دوتا هستید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🥺🥺🥺🥺

من کاربر آش‌_رشته۳۹۳۴هستم،همونی که امضاش این بود:دختر قشنگم🙎🏼‍♀️شغلت💻پولت💵تحصیلاتت📚هرگز یه روز صبح بیدار نمیشن تصمیم بگیرن ولت کنن،بچسب به آرزوهات،باور کن پسرا جایی نمیرن💕(کاربر سال ۹۵)…من بخاطر نظر دادن تو یه تاپیک جنجالی تعلیق شدم!چون یه کاربر نامحترم به بقیه گفت گزارش بزنن فقط بخاطر اینکه فهم حرفمو نداشت:)توصیه‌ا‌م به شما اینه که دنباله‌رو بقیه نباشید و سعی کنید خودتون حرفا رو تحلیل کنید،بعد گزارش بزنید🌝
2742

خدا همه بچه های مریض و شفا بده

بچه ها کوچیکن تحمل درد ندارن خدایا خودت کمک کن😭😭😭

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

اخی کاش هممون شاد بودیم و هیچ بیماری  وجود نداشت و آدما از کسایی که دوسشون دارن جدا نمیشدن💔 نمیدونم چرا باید انقد ناراحتی و شکنجه رو تو این دنیا تحمل کنیم مگه چه گناهی کرده بودیم

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
2738

ماشاءالله ، ان شاءالله همیشه تو مسیر اهل بیت باشه خیلی مواظب باشید بچه هاتون تا تو این مسیر بمونن هم ظاهری هم باطنی 

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی   خدایا به همه اقدامی ها و چشم انتظارها ،فرزندانی سالم و صالح و اهل عطا کن که نور چشمشون هم توی این دنیا و هم اون دنیا باشن   

خداحفظش کنه جدش نگهدارش🙏به پسر کوچوت بگو برای منم دعا کنه پیش جدش که تو دلیم چیزیش نشه و به موقع و صحیح و سالم و بدون هیچ مشکلی به دنیا بیاد،،،

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تهش میرسه به خدا،پس از اولش بسپار به خدا🥰
خداحفظش کنه جدش نگهدارش🙏به پسر کوچوت بگو برای منم دعا کنه پیش جدش که تو دلیم چیزیش نشه و به موقع و ...

انشالله که صحیح و سالم به دنیا بیاد کوچولوت

پسر قشنگم و دختر نازم همه انگیزه من شما دوتا هستید
2706