2733
2734
عنوان

واای به خانمه گفتم...😂😂😂😂

688 بازدید | 35 پست

امروز رفته بودم خرید تو یه مغازه ی یه خانم آقا بودن آقا اسرار که بردار خانم میگفت نه هفته پیش خریدی 

آقا هه رفت ماشین جابه جا کنه به هانمش گفتم احمق نشو تو اگه خرج نکنی یکی پیدا میشه که خرج کنه شوهرت دلش میخواد خرج ات کنه خرج کن بره یا کسی پیدا میکنه براش خرج میکنه

خانمه به جای یکی دوتا دوتا پالتو و عینک برداشت😂😂😂😂😂😂😂😂😂

وااای از وقتی برگشتیممم دارم میخندم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اعتماد بینشونو به محاق دادی رفت 😂

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊
احسنت که امر به معروفش کردی 😊😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂 

والله دیگه دروغ نگفتم که

مغاز دار بعد رفتنش اوقدر خندید گفت آفرین چه خوب گفتی برای اون حرفم به من تخفیف داد 

دروغن نگفتم که مرده از اونا بود که دوست داشت خرج کنه خوب زنش خرج کن تا دلش نخواد واسه کس دیگه ی خرج ...

عزیزم همه که اینجوری نمیشن باید اینده نگری هم کرد حداقل خانمه رو میفرستادی طلا بخره که سرمایه دستش بشه

یه تشابه اسمیه نسبتی با رضا گلزار ندارم مرسی اه
طفلی ترسیده😂

😂😂😂😂😂😂😂بد جور ترسید چون ۲ پالتو برداشت ۲ تا عینک😂😂

به مغازه دار میگم چی میگی بیام چند روز اینجا بمونم میگه به خدا کل مغازه سهله منم میفروشی میرم😂😂😂😂

بیچاره زنها. خرج کنند ولخرجند خرج نکنند احمقند

اینو تو کانال تلگرامی خوندم 

از قدیم میگفتن زنی که ارج داره خرج داره!

نه تنها برای زن که برای هر انسانی درست بود، من اینو بارها تجربه کردم، هم خرج مادی هم خرج معنوی، آدمی که قناعت می‌کنه، توی محبت دیدن، توی توجه دیگران به خود، توی بیان خواسته هاش... آدمی که مدام از خودش میگذره برای دیگران، ارج نداره، همون دیگران لهش میکنن! 

خلاصه اش اینکه تا خودت برای خودت نخوای و حق مسلم خودت ندونی، هیچ کس حقت نمیدونه!

🆔 @GizmizTel 💯