2737
2739

پوستم منافذش بازشده حالت پوست پرتقالی چی استفاده کنم که خوب بشه اگه از چیزی استفاده کردید راضی بودید بهم بگید

خسته ای دل تاکی قراره تحمل کنی؟

دکتر متخصص پوست

اگه نمیتونی مودب باشی روی من ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربری ات رو هوا میره

رتینول

بیهوده است مجادله بر سر اثبات دیانت یا بی دینی آدمها!کسی که دروغ نمی گوید ,کسی که مهربان و با انصاف است,کسی که از رنج دیگران اندوهگین می شودواز شادمانی دیگران شاد است...کسی که انسان را و پرنده راو گیاه را وزمین را ,محترم می دارد,به مقصد رسیده است...از هر راهی که رفته باشد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من هرروز شب صورتموباآب ورم میشورم بعدیه کم سفیده تخم مرغوباچنگال میزنم تاکرم رنگ شه جزدورچشم،همه جامیزنم بعد ازاینکه کامل خشک شد،حدود۲۰دقیقه بعدباآب سردسردمیشورم

خیلی خوبه

میشه برای نیت قلبیم یه صلوات بفرستی دوستم؟
رتینول چیه

ویتامین A به صورت سرم هست 

بیهوده است مجادله بر سر اثبات دیانت یا بی دینی آدمها!کسی که دروغ نمی گوید ,کسی که مهربان و با انصاف است,کسی که از رنج دیگران اندوهگین می شودواز شادمانی دیگران شاد است...کسی که انسان را و پرنده راو گیاه را وزمین را ,محترم می دارد,به مقصد رسیده است...از هر راهی که رفته باشد!
2738