2737
2739

بچه ها پدرشوهرم کلی سرمون کلاه گذاشته پولمونو بالاکشیدن شوهر احمقم هیچی نگفت گفت بیخیال بابامه حالا میبینم مادرشوهرم وسایل خونه عوض میکنه طلامیخره دست خودم نیست حالم بد میشه میگم دارن باپول ما عشق و حال میکنن اونوقت ما داریم جون میکنم قرض و بدهیمون رو بدیم کاش خدا عدالت شو نشون بده همین مادرشوهرم یکبار نگفت پسرم گناه داره مستٱجره پولشونوبدیم خودشون چندتا خونه و ماشین دارن ما مستأجریم بازم رحم ندارن  ای خدا 

میشه واسه صابخونه شدنمون یه صلوات بفرستی؟؟  بگومنم واست بفرستم😍😍😍😘 وَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ

هر کی ظالمه سالمه 

هرکی تلاشی نکرده به جاهای خوب و پول و مقام رسیده 

در شهر من این مدلیه

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخوای چه بلایی سرشون بیاد اخه؟  عر بلایی ام سرشون بیاد میافتن سر شما

من نمیخوام بلایی سرشون بیاد که فقط میگم هرکی ظالمه سالمه همین

میشه واسه صابخونه شدنمون یه صلوات بفرستی؟؟  بگومنم واست بفرستم😍😍😍😘 وَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ
2728
هر کی ظالمه سالمه  هرکی تلاشی نکرده به جاهای خوب و پول و مقام رسیده  در شهر من این مد ...

دقیقا 

اندازه یه دنیا غم دارم

منم شرایطم تقریبا مثل تو منتها بجز پدر و مادرش داداشش هم همدستشون بود فک کن ۲ سال پیش نزدیک ۵۰۰ ملیون پول . کلی طلاهام ماشین و پول وام اینا رو خوردن . منک هیچوقت حلال نکردم و نمیکنم ان شاءالله تقاص پس دادنشون با چشمای خودم ببینم

منم شرایطم تقریبا مثل تو منتها بجز پدر و مادرش داداشش هم همدستشون بود فک کن ۲ سال پیش نزدیک ۵۰۰ ملیو ...

دقیقا ماهم پونصد ملیون پول 

واسه شمام وضعشون از شما بهتره؟ 

2740
باردارم نمی‌خوام با بیانش دوباره عصبی بشم ❤️ فقط سپردم ب خدا دیگ فقط سلامتی بچم و شوهرم مهمه برام

انشالله به سلامتی بچتو بغل میگیری 

من شوهرمم نمیبخشم که گذاشت سرش کلاه بذارن شایدم حتی ازاین شرایط راضیه

از قدیم گفتن ظالم سالم تا بوده همین بوده 

پس عدالت خدا که میگن کجاست؟ 

پس عدالت خدا که میگن کجاست؟ 

نمیدونم واقعا میگن خدا این ادم ها ول کرده به امون خودشون چون هم کر هستن هم کور فقط  یه روز یه جا جواب شون میده شاید اون دنیا 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
دقیقا ماهم پونصد ملیون پول  واسه شمام وضعشون از شما بهتره؟

اره عزیزم ب خودشون زحمت نمیدن کار کنن تو خونه گرفتن خوابیدن مفت خورن. حالا ک همه چیمون گرفتن شوهرم از صبح تا شب سگ دو میزنه پول سونو و داروهای منو جور کنه بازم ناشکر نیستم خداروشکر. ولی هیچوقت نمی‌گذرم ازشون فک کن ۵۰۰ تومن دوسال پیش الان شده یه میلیارد . اگ اون دارایی هارو داشتم میتونسم واسه بچم زمین بخرم فردا روز مستاجر نشه 

نمیدونم واقعا میگن خدا این ادم ها ول کرده به امون خودشون چون هم کر هستن هم کور فقط  یه روز یه ج ...

دیگه اون دنیا چ فایده ما که این دنیا سوختیم مستأجری و بی پولی و یک دنیا حسرت بخدا با اون پولی که ازمون بالاکشیدن زندگیم ازاین رو به اون رومیشد

انشالله به سلامتی بچتو بغل میگیری  من شوهرمم نمیبخشم که گذاشت سرش کلاه بذارن شایدم حتی ازاین ش ...

ان شاءالله عزیزم منم اوایل کلی گریه کردم افسردگی گرفتم زجر کشیدم. باور می‌کنی دیروز استوری جاریم دیدم گریه کردم چون همش تفریح و خوشگذرونی و غذاهای خوب می‌دونی چرا ؟ چون شوهرش عاقله تا بتونه از خانوادش می‌کنه ن مثل شوهر احمق ما 

2706