2733
2739
من لباسای مردونه برای بچه ها دوست ندارم. تا زمانی که پسرم خودش نخواد هرگز کت شلوار و جلیقه و اینجور ...

چجور لباسی پیشنهاد میکنی برا یکسالگی؟

🥰خدایا شکرت🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من لباسای مردونه برای بچه ها دوست ندارم. تا زمانی که پسرم خودش نخواد هرگز کت شلوار و جلیقه و اینجور ...

اینکه کت شلوار نیس و جلیقه هم نداره فقط یه شلوار بند داره

🥰خدایا شکرت🥰
2728

من پسندم نیست...مگر اینکه عروسی داییش باشه

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2738
چ لباسی پیشنهاد میکنی؟

برو لباس فروشی بچگونه بگو لباس برای یک‌سالگی پسرم می‌خوام...کلی بهت معرفی می‌کنه.

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
اینکه کت شلوار نیس و جلیقه هم نداره فقط یه شلوار بند داره

نمیدونم احساس کردم خیلی شبیه مردونه هست. اگر هم این مدلی میخوای بگیری جنس نخ پنبه و مدل بچگونش موجود هست منم برای قبلا گرفتم‌لباسی که بالاش یه پاپیون کوچولو داره برند نیلی داره یه برند دیگه هم داره دقیق اسمش یادم نیست فکر کنم پاییزان باشه یا پاریزان