2752
2734
عنوان

آبله مرغون

79 بازدید | 12 پست

سلام من امروز ۱۰روزی از دیدن اولین دونه گذشته و خشک شدن تقریبا روی صورتم خداروشکر زیاد نزده بودم اما خیلییی رو این موارد حساسم طوری که نوجوونیم جوش میزدم تا خوب نمیشد از خونه بیرون نمیرفتم

به نظرتو چقدر بگذره خوب میشن؟یکی بالای لبمه که تاولش رفته و فقط یه لک سطحیه بیشتر همونه که برام مهمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم تروخدا مراقب باش فرورفتگی ایجاد نکنه روی صورتت من تا چندماه حالم خراب بود

تو خواب خیلی اتفاقی دستم می خورد بهش و میوفتاد 

ترمیم کننده بزن 

حتما برو دکتر

یادت باشد از آن تو است این دل که شکست آه از عشق:)
منم روز 4بیماریمه رو صورتم خیلیاش خشک شدن 2تاشون تاول پرمایع بوده حس میکنم قراره جای اونا بمونه خیلی ...

منم همینطور اما ناراحت نباش من دورو اطرافیانم هرکی گرفته جاش رفته فقط برام مهمه که زودتر بره اصلا دلم نمیخواد ببینمشون

عزیزم تروخدا مراقب باش فرورفتگی ایجاد نکنه روی صورتت من تا چندماه حالم خراب بود تو خواب خیلی اتفاقی ...

مرسیی عزیزم دکتر همون اول رفتم گفت باید دوره اشو طی کنه ولی یه ترمیم کننده ی هیدرودرم داد که بعد از زخم شدنشون بزنم و میزنم همیشه لکه ها نمیدونی تا چند وقت میمونن؟

منم همینطور اما ناراحت نباش من دورو اطرافیانم هرکی گرفته جاش رفته فقط برام مهمه که زودتر بره اصلا دل ...

منم واقعا اگه داداش عوضیم نمیگرفت ویروسو من نمیگرفتم چون از بچگی هربار کسی مریض بوده اطرافم نگرفتم :) منم رو پوستم خیلی حساسم و دوست دارم برن زودتر اه

دعای برای سلامتی همه بیماران🌸
توکه تازه اولشی دختر ولی خوبه که تو ۴روز خشک شدن

من روز اول بیماریم تب داشتم شدید دونه هم فقط یکی رو شکمم بود روز دوم کل بدنمممممم درگیر شد روز سوم هیچی اضافه نشد قبلیا خشک شدن روز چهارم که امروزه هم صورتم 70 درصد خشک شدن دو تا تاول بوده که اونا داره زخم میشه کاش جاش نمونه فقط اره من بدنم بازم قویه زود راه اومد داداشم بعد 2هفته خشک شد

دعای برای سلامتی همه بیماران🌸
مرسیی عزیزم دکتر همون اول رفتم گفت باید دوره اشو طی کنه ولی یه ترمیم کننده ی هیدرودرم داد که بعد از ...

روی صورت که اگه اسکار به وجود نیاره سر یه ماه میره ولی روی بدن شاید یکی دو سال بمونه برای خودم روی بدنم اصلا نممییی رفت 😐

یادت باشد از آن تو است این دل که شکست آه از عشق:)
من روز اول بیماریم تب داشتم شدید دونه هم فقط یکی رو شکمم بود روز دوم کل بدنمممممم درگیر شد روز سوم ه ...

بازم جای شکر داره من کلا صورتم زیاد در نیاورد اونایی هم که در آورد زیاد جاهای توی دیدی نبودن فقط میگم همین بالای لبم خیلی برام مهمه حالا دارم ترمیم کننده میزنم ایشالله که خوب شه