2737
2739

سلام خانما 

دیشب ساندویج فلافل خوردم توی خواب معده درد داشتم و برگشت معده صبح  بیدار شدم حالم بد شد گلاب به روتون هم بالا آوردم هم اسهال شدم ،یکم آروم شدم یه لقمه نون پنیر خوردم با چایی اونم بالا آوردم و لرز دارم 

الان سوپ بپزم بخورم مشکلی نداره ؟ باردار هم هستم 

نمیدونم چیکار کنم 🥲 کسی هم نیست کمکم کنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزممممم😞کاش بری دکتر چون باردارم هستی اینجا شاید یه چی‌بگن خوب نباشه برات  غذا دیگه بیرون ن ...

بعد از ظهر دکتر هست 

برای ناهار نمیدونم چی بخورم  میگم جنین گرسنه نمونه از اونور هم میترسم دوباره بیارم بالا  😕

2731

نمیدونم واقعا مسمومیته یا بیماری چون همسر منم همین هفته پیش صحیح و سالم یهو مریض شد و فقط حالت تهوع داشت و بالا میآورد....قرص دمیترون بنداز هر ۸ساعت هیچ عارضه ای نداره نترس دکتر به خانومای ویاردار تجویز میکنه

2740
مرسی عزیزم  سوپ باعث تحریک معده نمیشه ؟

زیاد نخور و اینکه یه سیخ جوجه هم با ماست و کته بخور 

عزیزم تو که بارداری غذای بیرون معلوم نیست توش چیه چرا میخوری؟ شرایطت خاصه نه میتونی قرص بخوری نه امپول بزنی خودت باید حواست به خودت باشه

نمیدونم واقعا مسمومیته یا بیماری چون همسر منم همین هفته پیش صحیح و سالم یهو مریض شد و فقط حالت تهوع ...

ممنون عزیزم 

منم جای شلوغ رفتم علاوه بر اون ساندویج  خوردنه احتمالا ویروس باشه اخه همه بخاطر این موضوع مخصوصا بچه ها خیلی مطب ها شلوغه