2733
2734
عنوان

*آی حسینی ها*

44 بازدید | 18 پست
آهای حسینی ها
وقتی بچه هاتون اذیتتون میکنند، وقتی کلافتون میکنند
بغلشون کنید، سرشون داد نزنید، هرجوری هست توی بغل خودتون آرومشون کنید
مبادا بچه هاتون رو بزنید
بچه زدن مال کربلا بود......

آهای حسینی ها
مبادا کسی که زیر خیمه امام حسین عزاداری میکنه
دست روی زن و بچه بلند کنه
زدن زن، رسم اون ملعونها توی مدینه بود.....

آهای حسینی ها
نکنه به همدیگه طعنه و کنایه بزنید
همدیگه رو مسخره نکنید
طعنه و تمسخر، رسم شامی ها بود...

*نقل به مضمون از کربلایی حمید علیمی
امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..
حرفهاش رو دوست داشتم، یه تیکش رو برای یادآوری به خودم و بقیه گذاشتم که یادمون نره اسم حسینی بودن، حرمت داره. وقتی خودمون رو عزادار ارباب میدونیم، زندگیمون هم باید حسینی باشه انشاالله.
امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون بهار جان، لطف داری مثل همیشه.
2740
عالی پرگل جان.
لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟
ممنون از همگی. خبر ندارم مسی جان.
😢 اهای حسینی هااا دعام کنین
به اسمت قسم ! تو قلبم حرم داری دوستت دارم و میدونم دوستم داری 😔 ای که روشنی قلب منی !سرنوشتمو رقم میزنی با دعای مادرانه تو ؛من شدم حسینی و حسنی ای وای مادرم ای وای مادرم 😔نفسی لک الفداه بی بی بی حرم 😢 بی بی بی حرم😢