2737
2734
عنوان

بنظرتون نمازم قبوله؟

142 بازدید | 7 پست

فکر کنم کرونا گرفتم تب ولرزدارم قفسه سینم دردمیکنه سرفه میزنم تمام بدنم دردمیکنه به حدی که راه نمیتونم برم تمام شبو کنار بخاری باشعله زیادازسرما لرزیدم

الان بلند شدم نماز بخونم تاپای شیر اب رفتم اما نتونستم وضوبگیرم لرز افتاد تو بدنم نتونستم آب به صورتم بزنم تیمم کردم نمازموخوندم 

بنظرتون قبوله یاایناهمش توجیحه

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدا خودش تو قران گفته اگه مریضین تیمم کنین

انشاالله خوب شین

اگه لرز دارین

شلوار گرم بپوشین

جایی که میشینین یا میخوابین پتو رو چهار لا کنین زیرتون

جوراب پشمی و ساق بپوشین

اگه جوراب پشمی ندارین

چند تا جوراب مردونه روی هم بپوشین

لرزتون تموم میشه

اگه اجر دارین بذارین رو بخاری گرم بشه بذارین زیر لباس روی شکمتون

اگه ندارین چدنهای گاز رو بذارین

مهربان هستم و دارای مهربانویی که تاج سرم هست - به نام خدا -بسم الله الرحمن الرحیم  - بالای ۵۰ سال - تهران - خالق زن و مرد فرموده لباس یکدیگرند یعنی جنس مخالف نیستند بلکه مکمل یکدیگرند - خوب است بجای جنس مخالف بگوییم جنس مکمل - بنده اینجا هستم تا بخش مکمل خلقت اقایان را بهتر بشناسم و به تبعش جنس خودم را - و با شناخت و احترام به جنس مکمل ، بتوانم به خودم احترام بگذارم - اگر نظری میدهم صرفا سلیقه شخصی است و قصد تایید یا توهین ندارم - صادقانه پذیرای هر گونه نظر و نقد و سئوال و ابهام همه عزیزان از هر دو جنس مکمل میباشم - بر من منت گذارده ، با نظراتتان ، فردایم را متفاوت از امروزم کنید - پیشاپیش از افراد عصبانی عذر خواهی میکنم که با نوشتارم یا شوخی  ،  ناخواسته باعث ناراحتیشون شدم ، فقط کافیه بفرمایید تا از تاپیکتون برم بیرون  -  با تشکر
2738