2737
2734

من بدبختم ۳۵ سالم تحصیل کرده ام تنها و مجرد خدا بعضیا را تو سن ۱۷ سالگی شوهر می‌دهد اسبابشونو جور میکنه اما من باید تیکه و متلک بقیه را تحمل کنم و اشک بریزم ای لعنت به این شانس 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من بدبختم ۳۵ سالم تحصیل کرده ام تنها و مجرد خدا بعضیا را تو سن ۱۷ سالگی شوهر می‌دهد اسبابشونو جور می ...

میگن تو جامعه باش و.....خیییییییییییلی من تو جامعه هستم خیلی. اما هیچی 

واقعا نمیدونم چیه و چطوریه 

عزیزم از قدیم گفتن پیشونی کجا منو میشونی  یکی میبینی تحصیل کرده تک دختر خونواده دار تنها یکی میبینی ده تا بچه بی سواد خونواده درس و حسابی نداره طرف اما یه شوهر حسابی گیرش میاد چند روز پیش تو لین همین سایت یکی از دخترا میگفت رفتیم عروسی پسر همه چی تموم خودش و خونوادش اونوقت دختر اخلاق صفر بقیه چیزها را دیکه نگم راست میگه منم تو دوستامو و تو فامیل دیدم اونوقت من این همه نور  دعا  ختم صلوات و چیزهای دیکه هیچی به هیچی 

عزیزم از قدیم گفتن پیشونی کجا منو میشونی  یکی میبینی تحصیل کرده تک دختر خونواده دار تنها یکی می ...

من خسته شدم دیگه. بسه از بس دعا کردم.  کلافه شدم منم عین باقی اعضای خونواده م دوست دارم تشکیل خانواده بدم.  چرا اخه نباید اینطور بشه. واقعا چرا نباید بشه 

2738
من خسته شدم دیگه. بسه از بس دعا کردم.  کلافه شدم منم عین باقی اعضای خونواده م دوست دارم تشکیل خ ...

به خدا از پدر و مادرم خجالت میکشم وقتی عروس و دامادها  با حسرت نگاه میکنن به خاطر من میخوام دق کنم تنها دخترشون  مجرد مونده نمیگم خواستگار نداشتم چرا چندین مورد بودن و خونه و ماشین داشتن کارشون بد نبود اما از نظر اخلاق و قیافه مد نظرم نبودن اونوقت فامیل میگن تو سخت گیری آخه من شوهر لباسه دوس نداشتم یکی دیکه باید یکی به دلم بشینه شانس من اصلا ازشون خوشم نمیومد حالا تنها و افسرده شدم 

به خدا از پدر و مادرم خجالت میکشم وقتی عروس و دامادها  با حسرت نگاه میکنن به خاطر من میخوام دق ...

دیدی همه ش میخوای یه مشکل رو حل کنی. چنگ و دندون میزنی تلاش میکنی. واقعا همینه. من الان همونم. همونطور.  کلافه ها. یه چی میگم یه چی میشنوی.  دقیقا مامان بابای منم همینن چنان با حسرت نگاه من میکنن باقی رو که میبینن. انقدر با خدا دردو دل میکنم اما هیچ 

نه این چیزها الکیه.  اصلا معلوم نیست باید چی بشه که ازدواجی سر بگیره

گلم من به این نتیجه رسیدم  اونایی که دوس پسر داشتن خیلی زودتر ازدواج کردن بعدم چه بخت های خوبی گیرشون آمد من هیچ وقت نه اهل دوس پسر بودم نه چیزی وگرنه تا حالا ازدواج کرده بودم  

گلم من به این نتیجه رسیدم  اونایی که دوس پسر داشتن خیلی زودتر ازدواج کردن بعدم چه بخت های خوبی ...

اره خب همینه. اما من واقعا بلد نیستم رابطه داشته باشم.  بلد هم که باشم تا میری تو رابطه پسره فقط برا مسائلی غیر ازدواج میخوادت. حالم به هم مبخوره