2733
2734
عنوان

نوار بهداشتی پارچه ای

386728 بازدید | 742 پست

سلام کسی از نوار بهداشتی پارچه ای استفاده کرده؟.

راضی بودین؟

پس نمیده؟

ممنون میشم اگه تجربه هاتونو بگین🌱

راستی کسایی ک چندششون میشه لطف کنن اخ و پیفشونو با ما درمیون نذارن و نظر ندن با تچکر😐🖐🏽

دوست پسر داشتن یا دوستِ پسر داشتن در هر صورت توهین به دختره حالا شما هی فکر کن باکلاسی👩🏾‍🦽!                       دیدین غلط املایی دارم بگین🗿☘️                                   هرکی بگه جدی میفرمایییینننن؟؟؟ از ما نیست🔫

اجیم خدا بیامرز استفاده میکرد

عفونت نداشت اما باهاش 

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قطعا پس میده اگ یدونه نوار بهداشتی نایلونی براتون جواب نیست

من وقتیکه استفاده میکردم دوتا میزاشتم از این سر لباس زیر تا اون ته

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
یعنی خودتون درست کنید؟

درستم میشه کرد ولی منظورم خریدنی بود

دوست پسر داشتن یا دوستِ پسر داشتن در هر صورت توهین به دختره حالا شما هی فکر کن باکلاسی👩🏾‍🦽!                       دیدین غلط املایی دارم بگین🗿☘️                                   هرکی بگه جدی میفرمایییینننن؟؟؟ از ما نیست🔫
اجیم خدا بیامرز استفاده میکرد عفونت نداشت اما باهاش 

خدابیامرزتشون..

ممنون✨

دکتر طب سنتی میگفت روی نوار بهداشتی پارچه بزارید و استفاده کنید ،میگفت اینجوری نه عفونت میگیرید و نه مواد شیمیایی ازیتتون میکنه،من تا حالا اینکارو نکردم ولی این بار امتحان میکنم

پس میده

ای بابا 

شما استفاده کردین؟

نمیشه دولا گذاشت؟

آهان. نمی دونستم آماده ش هم هست 

خدابیامرزتشون.. ممنون✨

ممنونم 🖤

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2706