2733
2739
عنوان

زنداداشم حرف بدی زد بهم 😔😔

483 بازدید | 37 پست

اونا یه شهر دیگه ن.هفته ای دو هفته ای یه بار میان. کاری به کار هم نداریم.تو زندگیشون یه بار نشده،یه چیز کوچولو بگم.  اصلا نمیبینیم زیاد همو که بخوایم دخالت کنیم وقتی هم میان من صبح و عصر سرکارم. از قربونت برم و عزیزم کمتر نمیگیم بهشون. امروز بهم گفت ادم خوب نیست سرکار بره یعنی چییییی. تو خونه باید کار انلاین کرد والللله چیه بری بیرونـ کار کنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میگفتی من صلاح خودمو بهتر میدونم عسیسم😃

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2740

من باشم میخندم تا درونش غوغا بشه این از حسودی اینطوری گفته 

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 

خب یه حرفی زدن چرا فکر می‌کنید حرف بدیه یا مخاطب شمایید

از شغلتون راضی هستید ؟ پس هرکی هرچی بگه فرقی نداره

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم.