2733
2734
عنوان

کسی بوده اول بگن قلب بچه تشکیل نشده توسونوهای بعدی دیده بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3123 بازدید | 181 پست
🥲🥲🥲 ان شاءالله دخملتو صحيح سلامت بغل بگيرى

سلام خاله عیدت مبارک نماز روزه هات قبول .روزعیدمن ومامانم بیمارستانیم.معده مامانی خونریزی کرده🥲

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاطرات زایمان تارفتن امیدم🖤ئی او که سه ی له که س نه چوی🖤دووریت آزاری دل وگیانه دووریت🖤 ده رده بی ده رمانه🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام خاله عیدت مبارک نماز روزه هات قبول .روزعیدمن ومامانم بیمارستانیم.معده مامانی خونریزی کرده🥲

سلام فداتشم خوبى؟

قربانت عيد عشق خاله و مامانش هم مبارك

قبول حق عزيزم

عههههه چرا دورت بگردم الان بهترى ؟؟؟

[QUOTE=335048262]سلام فداتشم خوبى؟ قربانت عيد عشق خاله و مامانش هم مبارك قبول حق عزيزم عههههه چرا دورت بگردم الان ...[/QUOTE

خوبم عزیزم الهی شکربهترم دیروزحالم خیلی بدبود.فعلا بیمارستانیم تاببینیم چی میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاطرات زایمان تارفتن امیدم🖤ئی او که سه ی له که س نه چوی🖤دووریت آزاری دل وگیانه دووریت🖤 ده رده بی ده رمانه🖤
2731
سلام عزيزم چطورى

سلام گلم خداروشکربهترم.بامعده دردسرمیکنم.همین که دخترم خوبه باعث میشه حال منم خوب باشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام دوست عزیز حالت چطوره ؟

سلام گلم خوبم ممنون ازاحوال پرسیت الهی شکر میگذره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداروشکر امیدوارم به خوبی و خوشی وسلامتی بگذره برات     من بعضی وقتا میام اینجا سر میزنم ...

ان شاالله عزیزم.وای یعنی اون روز میاد😍باورمیکنی به نرمی دستاش به قرمزی لپ هاش فک میکنم خیلی عجول میشم اعصابم خوردمیشه ازاین روزهاکه تندتندنمیگذره😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام وقتت بخیر  ان شاالله حالتون خوب باشه  منتظر خبر های خوب هستیم

سلام عزیزم خداروشکرهم من هم دخترم خوبم ممنونم ازدوستای نی نی سایتی که به فکرمونن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706