2752
2734

سلام عزیزان با قبولی عزاداریهاتون 

هر تعداد صلواتی که میتوانی بفرستید اعلام کنید 

هدیه به حضرت زهرا وتمامی معصومین ،انبیا واولیا وشهدا واموات  ❤

و براورده بخیر شدن هرچه زودتر حاجت  همه  دوستان  وحوائج زیر وتمامی حاجت ها:

🌟بانیت قربة الی الله وبرای سلامتی وتعجیل درظهور حضرت صاحب الزمان(عج)
🌟نجات جهان از ویروس منحوس کرونا

🌟و رفع گرفتاری همه شیعیان علی ابن ابی طالب
🌟شفای عاجل همه ی بیماران به خصوص بیماران کرونایی،صعب العلاج ولا علاج
🌟هدایت وعاقبت بخیری همه جوانان
🥀رفع هم وغم وگرفتاری
🥀سبز شدن دامن عزیزان منتظرفرزند
🥀صاحب خانه شدن همه مستاجران

🌟داشتن شغل خیلی خوب   ودرامد خیلی خوب وحلال برای بیکاران و...
🌟سالم وصالح بودن فرزندان
🌟ببخشش همه ی گناهانمان
🌟شادی همه ی اموات و شهیدان
🌟داشتن آرامش ، خوشبختی، گشایش،سلامتی و عافیت و عاقبت بخیری و... در زندگی دنیا وآخرتمان و...

🌟وبرآورده به خیر شدن همه ی حوائجتون  به خصوص حاجت مد نظرتون ان شاالله🤲🏻

اللهّم صلی علی محمّد وآل محمد وعجّل فرجهم  نیت حاجت روایی وصلوات درخواستی نی نی سایتی های محترم❤🤗

۲۰۰.

دوستان.خاهش میکنم واسه براورده شدن خاسته قلبیم دعا کنین❤️❤️

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

100💚

میشه برای‌ حل مشکلاتم یک‌صلوات مهمونم کنیدمهربونا؟!❤👇👇👇دوستان هر مشاوره اشتبـــاه ما ممکنه باعث پاشیـــده شدن یک زندگــــی بشه...💔  باعث خونه خــــراب شدن یه خانــــواده بشه...💔  چقدر خوبه قبـــل حرف زدن، کمــــی فکر کنیم...👌  هیچ زندگییی گـل و بـلبـل و بــی مشـــکل نیــست...  یادمون باشه کسی رو یک طرفه قضـــاوت نکینم ، و تا عزیزی  از مشــــکل خانوادگیش گفت فــــوری طلاق طلاق نکنیم.. وقتی از اونـــور قضیـه بی خبـریم💔                                                                                                                     این تاپیک رو بخونید♥️

چشم اگر لایق باشم برای حاجت همگی دعاگو هستم 

همه ی دوستان برای همگی مون دعا کنیم این شبها خیلی عزیزه

اللهّم صلی علی محمّد وآل محمد وعجّل فرجهم  نیت حاجت روایی وصلوات درخواستی نی نی سایتی های محترم❤🤗