2733
2734
عنوان

خشکی دهان در بارداری

24756 بازدید | 12 پست
بچه ها سلام من هفته 33 بارداری هستم و همش گلو و دهانم خشک میشه و باید آب بخورم و بیشتر شب ها موقع خواب اینجوری هستم و تا صبح همش باید بیدار بشم و آب بخورم ، کسی بوده اینجوری شده باشه تو بارداری ؟ مشکله بدی نیست؟
ستاره جون منم هفته 31 هستم تا حالا اینجوری نبودم ولی جدیدا اینجوری شدم سعی کن لیمو و لواشک بخوری برای این که تشنه نشی خیلی موثر هست
خدایا با هر نفس که می آید و می رود تو را شکر دوست دارم در هر نفس به یاد تو باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیزان دلیلش احتمال ابتلا به دیابت بارداری هست

حتما آزمایش قند یک ساعته رو بدین

منم همین علایم رو داشتم با اینکه اصلا تو خانوادم دیابت نداریم تست دادم و فهمیدم دیابت بارداری دارم

باورکن بعضی ها تنهاترت میکنند. 🥺🥺 
عزیزان دلیلش احتمال ابتلا به دیابت بارداری هست حتما آزمایش قند یک ساعته رو بدین منم همین علایم رو ...

من توهفته ۲۵قندناشتاودوساعت بعدصبحانه دادم ک خوب بودش 

ولی دوس هفته بعداینجودی شدم خشکی شدیددهان موفع خواب درحدیک نفسم میگیره لبم میچسبه 

بدکترم ک گفتم گفت دیابت نیس چون ازمایشت خوبه 

گفتم ممکنه تواون هفته هاخوب بوده الان رفته بالاگفت اره امکاتش هست ولی دوهفته بعدواست ازمایش قندمینویسن ک اونموفع دیگ ۸ماهم پرشده نمیدونم اونقددیرفایده داره یانه 

وخدایی که بشدت کافیست
من توهفته ۲۵قندناشتاودوساعت بعدصبحانه دادم ک خوب بودش  ولی دوس هفته بعداینجودی شدم خشکی شدیدده ...

اگر هم داشته باشی که ایشالا نداری

چارش فقط اینه که رژیم غذایی با کربوهیدرات کمتر و قند کمتر داشته باشی

کربوهسدرات در بزنج و نون و سیب زمینی هست

میتونی الان غذاتو کم کنی خودت ببینی بازم دهانت خشک میشه یا نه

من بعد از غذا گلوم و دهانم خشک میشه

آب زیاد میخورم

نون و برنجمو کم کردم

میوه خربزه انگور و هندوانه نمیخورم

خیار سیب نارنگی گلابی خیارچمبل زغال اخته میخورم

سعی کن رعایت کنی تا دو هفته دیگه یا اینکه مجبوری زودتر آزمایش بدی

باورکن بعضی ها تنهاترت میکنند. 🥺🥺