2733
2739
عنوان

توروخدا کمکم کنید من هفته هفتم هستم و فقط ساک حاملگی تشکیل شده چمار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 672387 بازدید | 2297 پست
عزیز دلم بد به دلت راه نده.منم دقیقا شرایط شما رو داشتم و هفته ٦ سونو بهم کفت احتمالا حاملکیت بوجه.ی ...

من هفته هفتمم رفتم سونو واژینال ساک حاملگیم هست ولی نی نی م نیست از صبح دارم گریه میکنم دکترم گفته هفته بعد سونو بدم یعنی ممکنه تا هفته بعد نی نی م تشکیل بشه خدایا انقدر رازونیاز کردم 

من هفته هفتمم رفتم سونو واژینال ساک حاملگیم هست ولی نی نی م نیست از صبح دارم گریه میکنم دکترم گفته ه ...

سلام منم امروز رفتم سونو مشکل شما نتیجه شما چی شد

خدایا خودت کمک کن ناامیدم نکن اگه به تو پناه نبرم پس پناهم به که باشد اگر یاریم نکنی پس چه کسی یاریم کند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ببخشید من الان شش هفته ودوروزمه.پنج هفته وشش روز رفتم سونو شکمی چون لک بینی قهوه ای خیلی کم بعداز دستشویی داشتم..گفتن ساک15میلیمتره ویولک ساک با فتال پل 5یر واضح دیده شد...الان خیلی نگرانم.شبا خواب ندادم...لطفا کمکم کنید😢😢😢

2728

سلام ببخشید من الان شش هفته ودوروزمه.پنج هفته وشش روز رفتم سونو شکمی چون لک بینی قهوه ای خیلی کم بعداز دستشویی داشتم..گفتن ساک15میلیمتره ویولک ساک با فتال پل غیر واضح دیده شد...الان خیلی نگرانم.شبا خواب ندادم...لطفا کمکم کنید😢😢😢

سلام دوستان من روز اخر 5 هفتگی رفتم سونو اندازه ساک 5 بود خیلی کوچیک. الان یک هفته از سونو میگذره لک و اینا اصلا ندارم البت روزی دوتا شیاف میزنم. خیلی نگرانم. ممکنه رشد نکرده باشه؟؟ همش میگم اون چون کوچیک بوده رشد نکرده ولی شیافا نمیذاره سقط شه. چکار کنم خیلی حالم بده لطفا بگید شیاف ممکنه جلوگیری کنه از سقط جنینی ک رشد نکرده؟؟؟

2738
سلام بچه های که این روزهارو تجربه کردین بییاین از نتیجه سونوهاتون بگین من هم تو هفته ششم رفتم گفت چه ...

دوسی نینی رشد کرد؟

منم الان ۶هفته پر بود رفتم، بهم گفته ۴هفته و دو روز هستی و احتمال موندن یا سقط ۵۰به ۵۰هست، دارم از استرس میمیرم

خدایا امیدم فقط تویی...
بچە ها منم امروز رفتم سونو شکمی نوشتە چهار هفتە و چهار روز در حالی کە باید شش هفتە کامل بودم ٱخە دو ...

گلی توروخدا بیا بگو چی شد؟

منم دقیقا امروز همینو بهم گفتن، ۶هفته هست که رفتم سونو اما گفت ۴هفته و دو روز هستی، گفت ۱۰روز دیگه بیا سونو

خدایا امیدم فقط تویی...
گلی توروخدا بیا بگو چی شد؟ منم دقیقا امروز همینو بهم گفتن، ۶هفته هست که رفتم سونو اما گفت ۴هفته و د ...

سلام عزیزم 

من دو هفتە بعد رفتم گفت شش هفته و یک روز جنین هم 4mmبود گفت یه هفتە دیگە بیا 

دو روز بعد خونریزی کردم رفتم سونو هم ساک کوچیک شده بود هم جنین ناپدید رفتم بیمارستان با قرص سقط کردم هر چند دو تیکه خیلی کوچیک دفع شد ولی سونو گفت بقایا نداری

من چهار ماه پیش هم یه بارداری شیمیایی داشتم برای این امپول استفاده کردم شاید اگر امپول استفاده نمیکردم بازم بارداری شیمیایی میشد

ولی شما نگران نباش انشالله نی نی شمامیمونه

سلام دوستان من همین الان عضو شدم,منم مثل شمام,خودم از اولین روز پریودیم حساب کردم دیروز 7هفته و4روز میشدم,دیروز رفتم سونو گفت بارداریت پوچه فقد ساک تشکیل شده,تو سونو6هفته و5روز بودم,نگران نباشید توی9هفته برید انشالله همتون نینیتونو میبینید

گلی توروخدا بیا بگو چی شد؟ منم دقیقا امروز همینو بهم گفتن، ۶هفته هست که رفتم سونو اما گفت ۴هفته و د ...

عزیزم سن سونو با پریودی فرق داره منم ب حساب پریودم باید ۸هفته و۳روز باشم اما سونو امروز گفت ۷هفته و ۴روز ک معمولا یه هفته فرق داره ممکنه لقاح دیرتر شکل گرفته باشه

همه ی زندگیمییی عشققققققق مامان😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2706