2737
2739
عنوان

دارم دق میکنم چقدر سخته خدایا

444 بازدید | 26 پست

امشب زنگ زدن از آزمایشگاه که نتیجه تست سلفری تون اومده و بیاین بگیرین.ریسک کروموزوم ۱۳ رو زده بود بالا هست.خیلی ناامید و داغونم.بچه ای که باهاش حس پیدا کردی و بهش وابسته شدی رو داری از دست میدین.خدایا احساس میکنم نمیتونم تحمل کنم درد و غصه این غم رو

به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
یعنی به احتمال زیاد سندروم داون داره    

گلم اصلا به خودت استرس نده بالا ۵،۶ نفر رو میشناسم که همین رو بهشون گفتن بعد از دو هفته استرس گفتن بچه سالمه ، الان هم همشون سالم و سرحال 

اولش زن برادرم ، دختر عمه ام ، عروس دایی و دو تا از دوستام ، زن برادر همون دوستم 

سنتون بالاس گلم ؟

خیلی سخته بچه ای که باهاش رابطه عاطفی برقرار کردی رو بخوای از بین ببری.

عزیزم منم پارسال از دست دادم ،بعد یه مدت آروم گرفتم شاید اگر میومد ارامش نداشتم ،پس ب حکمتش دل بسپار

من سقط داشتم داغون شدم و هستم ، ولی ازحضرت فاطمه میخام کمک کمه بچت صحیح و سالم باشه دلت شاد باشه 

کسی که این درد و کشیده میفهمه چی میگی

انشالله ک چیزی نیست نگران نباش

من... کو؟  مرا خبرنیست،، اگر مرا دیدی سلام برسان💔 سخته مامانتو و بچتو تو فاصله چهل روز از دست بدی... اگه تونستی واسه مامانم یه فاتحه بخون🙏🙏
من سقط داشتم داغون شدم و هستم ، ولی ازحضرت فاطمه میخام کمک کمه بچت صحیح و سالم باشه دلت شاد باشه&nbs ...

ممنونم عزیزم.خدا بهت صبر زینبی بده.نذر کردم اگه سالم بود اسمش رو بزارم فاطمه

به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود  
2706