2733
2734
عنوان

خانومای اقتصاد دان ی نظر بدید

197 بازدید | 14 پست

سلام خانوما،،۶۰۰تومن پول اگه خودمو خییلی ب زحمت بندازم دارم همسرم باکسی کار میکنه شراکتی درامدش بد نیس ولی بخاطر اینکه شریکش خیلی سرمایه گذاشته اون شاید دوبرابر ازما بیشتر میبره ب نظرتون بیشتر خودمو تو زحمت بندازم تا ی زمینی چیزی بخرم یا با همین پول کار تنهایی شروع کنیم 

خدایا عاقبت همه مون رو ختم بخیر کن .

زمین 

به نام خداوند رنگین کمان🌈                                       این اکانت از تاریخ 26/11/1401 دست منه و همه تاپیکارو گردن میگیرم...                                                                                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به نظر من اره اینجوری کارکرد با کسی شریک نمیشه فقط برا خودتون میشه خودتون میتونین بچرخونین و پول تم بی ارزش نمیشه کاری باهاش راه انداختی دیگه غر غر شریک و این چیز ام ندارین

وقتی مثل الماس درخشیدی، میفهمی زندگی چرا باید اینقدر بهت فشار می آورد.👑🦾

ماهم همچین پولی داشتیم ولی باهاش خونه خریدیم بعد از یک سال شاید ۱٠٠میلیوناومده باشه رو پول خونه ولی با اون پول میتونستیم یه شغل خوب سرپا کنیم و چهار پنج ماهه ۱۰۰میلیون درامدمون باشه

2738
چرا نمیدی شوهرت بعنوان سرمایه ببره تو همون کار بهت سود بده؟ 

کارشون جوری نیس ک بخاد بیشتر از این گنجایش داشته باشه 

ماهم همچین پولی داشتیم ولی باهاش خونه خریدیم بعد از یک سال شاید ۱٠٠میلیوناومده باشه رو پول خونه ولی ...

منم ب همین چیزا خیلی فکر میکنم درامد ک خوب باشه ی کم دیر خونه میخری 

الان برای خرید زمین عالیه ها.

رکود هستش و قیمت پایین اومده

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
الان برای خرید زمین عالیه ها. رکود هستش و قیمت پایین اومده

اصلا گیج موندم ک چ کاری درسته نکنه اشتباه کنم چون یکبارم اول زندگیمون کار شروع کردیمو نشد میترسم همین پولی هم ک داریم از دست بدیم یا اصلا خوب پیش نره و صد سال دیگه ام نتونیم ی خونه بخریم 

اصلا گیج موندم ک چ کاری درسته نکنه اشتباه کنم چون یکبارم اول زندگیمون کار شروع کردیمو نشد میترسم همی ...

انشاله خیر هستش .

حقیقتا من این پول را داشتم زمین بر میداشتم

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
انشاله خیر هستش . حقیقتا من این پول را داشتم زمین بر میداشتم

انشالله برای شما هم خیرپیش بیاد دوست عزیزم ممنون از نظراتت برات صلوات فرستادم توام برام دعا کن  

2706