2737
2734
عنوان

قرعه کشی

120 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها امروز شماره +982165318546 به من زنگ زد گفت برنده شدی به خاطر تراکنش‌های این خطت فقط برای دریافت جایزه ات بعد از اینکه بسته جایزه ت دستت رسید...اپل واچ گفت ... ۳۴۵ تومن پول گمرک بدی به نظرتون واقعیه یا کیکه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کیکه 

چپد سال پیشم ب من زنگ زدن ک گوشی برنده شدی ادذس بده منم دادم گف ولی بابد فلان مقدار بدی ب پستچی منم پستچی اورد ی مرد سن بالا بود گف دخترم ابن کلاه برداریه چرا میخوای پولتو بدی ب ادمای مفت خور گف فقط ی عینک و ی گارد گوشی توشه هزارتا از این بسته ها بردم و اومدن پست شکایت کردن منم گفتم نمیخوامش مرجوعش کنید ک پسش برد و زنگ زدن ک چرا نخواستین منم قط کردم و بلاکشون کردم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تو دلیم یه صلوات بفرستی که سالم بیاد تو بغلم❤️امیدوارم این حس نصیب همه منتظرا بشه و شمایی که این متن رو میخونی به خواستت برسی

قطعا واقعیه اما پولو باید بزنی به کارت من

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
2740